استفاده از انکوباتور آزمایشگاهی دست دوم برای نگهداری تخم هزارساله اژدها

انکوباتورهای میکروبیولوژیکی آزمایشگاهی رایج ترین تجهیزات برای کاربردهای رشد یا جوجه کشی هستند.

انکوباتور آزمایشگاهی دست دوم کاربردهای بسیار دیگری نیز دارند: به عنوان مثال، آزمایش پایداری در لوازم آرایشی یا صنایع غذایی، یا تعیین BOD5 یا BOD7.

انکوباتورهای آزمایشگاهی به انکوباتورهای باکتریولوژیکی، انکوباتورهای باکتریولوژیکی یا انکوباتورهای میکروبیولوژیکیشریک تایید شده Labo and Co، Memmert و Binder، طیف گسترده ای از انکوباتورهای آزمایشگاهی را ارائه می دهد که احتمالاً تمام انتظارات شما را برآورده می کند.

انکوباتورهای میکروبیولوژیکی در انواع مختلفی موجود هستند: جوجه کشی باکتریولوژیک با جابجایی طبیعی یا اجباری، انکوباتور آزمایشگاهی یخچالی یا غیر یخچالی.

قیمت دستگاه جوجه کشی آزمایشگاهیبدیهی است که به این ویژگی ها بستگی دارد.

انکوباتور

به هر نیازی که نیاز دارید، مشاوران فنی ما به شما کمک خواهند کرد تا مدل انکوباتور میکروبیولوژیکی را که مطابق با درخواست شما است را تعیین کنید و همچنین می‌توانیم مجموعه‌ای از خدمات را به شما ارائه دهیم که تمام درخواست‌های شما را پوشش می‌دهد: نصب، آموزش کاربر، بازیابی و رفع آلودگی قدیمی شما.

انکوباتور آزمایشگاهی، صلاحیت (IQ/OQ/QP) اجاق باکتریولوژیکی شما.

دستگاه جوجه کشی آزمایشگاهی تجهیزات الکتریکی می باشد که کارکرد کاملاً ساده ای دارد، دارای بدنه ای است که در معرض تغییرات مداوم دما قرار دارد، دارای سیستم گرمایشی و ترموستات قابل تنظیم بر اساس نیاز شما می باشد.

دستگاه جوجه کشی آزمایشگاهی معمولاً بین دمای 60-65 درجه سانتیگراد یا بین 140-170 درجه فارنهایت کار می کند.

برای کشت باکتری ها دمای معمولی مورد استفاده 37 درجه سانتیگراد است، زیرا این موجودات توانایی رشد را دارند.

طبیعتا در این شرایط بسیاری از انکوباتورهای آزمایشگاهی دارای تایمر هستند و می توان آنها را برای چرخش در دماهای مختلف، رطوبت و سایر جنبه ها برنامه ریزی کرد.

دستگاه های جوجه کشی مزایای زیادی دارند، زیرا آنها را در اندازه های مختلف خواهید یافت، بنابراین می توان آنها را با هر فضا یا مکانی سازگار کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.