استفاده از این شیلنگ قلیون یکبار مصرف روزه را باطل نمی کند

شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید شیلنگ قلیون یکبار مصرف، شیلنگ های قابل شستشو مانند شیلنگ Mya Cloisonne یا Starbuzz Maximus بسیار شبیه به شلنگ های سنتی قلیان هستند.

آنها همچنین معمولاً از چرم ساخته می شوند اما گاهی اوقات فنر فلزی را با پلاستیک جایگزین می کنند یا از یک آستر پلاستیکی در داخل شلنگ استفاده می کنند.

بزرگترین تفاوت عدم وجود مقوا است، این شیلنگ ها قابل شستشو در نظر گرفته می شوند اما ممکن است پس از چندین بار شستشو همچنان آسیب ببینند.

قطعاً یک پله بالاتر از شیلنگ های سنتی است، اما شیلنگ های قابل شستشو هنوز هم افت خود را دارند. با استفاده مکرر هنوز هم می‌توان طعم و مزه را ایجاد کرد.

بسیاری از گزینه های رنگی و سبک های دسته در دسترس هستند،با استفاده از آداپتور شلنگ قلیان چند شیلنگ برای قلیان چند شلنگ خود انتخاب کنید یا با شلنگ یخ قلیان مانند شلنگ Mya Freeze دود خود را خنک کنید!

اگر واقعاً یک شلنگ کاملاً قابل شستشو می خواهید، به دنبال شلنگ قلیان سیلیکونی نباشید! گزینه‌های سبک و رنگ با سیلیکون بی‌پایان است و شبح‌سازی طعم چیزی از گذشته است.

مقداری آب و آب لیمو را از طریق سیلیکون نرم یا سفت انتخابی خود بمالید تا تمیز شود. ذرات دود به سختی به سیلیکون می‌چسبند، به این معنی که می‌توانید تنباکوی طعم‌دار را بدون مزه کردن آخرین جلسه‌تان عوض کنید.

بسیاری از شیلنگ‌های سیلیکونی دارای دسته‌های آلومینیومی با شکل منحصربه‌فرد هستند یا می‌توانید شلنگ خود را با رنگ نخ، روکش‌های چرمی مهر شده و موارد دیگر از شرکت‌هایی مانند Moses Hoses به طور کامل سفارشی کنید!

با شیلنگ بخار کربنی به قلیان مدرن خود حالت دهید یا در شلنگ بخار اتمی با رنگ های روشن برجسته شوید.

برای سالن های قلیان یا مجالس بزرگ، شلنگ های یکبار مصرف قلیان می تواند بهداشتی ترین گزینه باشد. یک شلنگ ارزان قیمت از پلاستیک ساخته شده است که قرار است بعد از هر جلسه قلیان انداخته شود.

دیگر نگران این نباشید که چه کسی آخرین بار از شلنگ شما سیگار کشیده است. شلنگ یکبار مصرف Mazaya یک گزینه جامد است که از پلاستیک مرغوب ساخته شده است تا مشتریان یا دوستان شما را با عدم انتشار میکروب راضی نگه دارد.

شیلنگ های ساده ای که هنوز گزینه های رنگی دارند و می توانند با هر بودجه ای کار کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.