استفاده از ترمه عتیقه برای ساخت بال هواپیماهای جنگی

ترمه عتیقه یکی از آن عناصر ضروری برای چیدن میز است. این اولین و مهمترین حضور رنگ، اولین تجلی بصری یک سبک یا یک فضا است. رنگی یا غیر رنگی، به عنوان تکیه گاه بشقاب، لیوان، سینی، کارد و چنگال یا حتی تزئینی است که روی میز یا بوفه پذیرایی خود قرار می دهید.

چه تصمیم داشته باشید ابتدا به ترمه عتیقه یا ظروف آن فکر کنید، انتخاب سفره از نظر رنگ یا بافت یک حرکت مهم است که ظاهر میز شما را مشخص می کند.

در اصل ترمه عتیقه پارچه ای است که منشا آن دمشق در سوریه است. پارچه گرانبهایی بود که برای اثاثه یا لباس زیر استفاده می شد. ویژگی اصلی آن این است که طرح ها یا نقش ها بافته شده و گلدوزی نشده اند.

در ترمه عتیقه فقط دو رنگ وجود دارد: تار پود و تار. اما بیشتر کتانی ها و پارچه های داماس تک رنگ هستند. طرح ها با دو رنگ متمایز برجسته نمی شوند.

بلکه با تفاوت در درخشش بین نخ ها برجسته می شوند: یک نخ مات و یک نخ براق. رومیزی گلدار، رومیزی گلدار یا رومیزی گلدار، جاودانه، شیک، ظریف و شیک است.

ترمه

با یک ترمه عتیقه راهروی پارچه روغنی که هنرمندانه ساخته شده است، فضای خود را در آغوش بگیرید. ترمه عتیقه یک راه حل عالی برای محافظت از میزهای آشپزخانه یا میزهای ناهار خوری در خانه شما است.

سطح ضد آب آن تمیز کردن آن را آسان می کند. می توان آن را با هر پاک کننده آنتی باکتریال پاک کرد، ماندگاری آن کم نمی شود. بیا با هم بفهمیم

ترمه عتیقه پارچه ای محکم بافته شده است. معمولاً از پنبه یا کتانی ساخته می‌شود که سپس از یک طرف آن را درمان می‌کنند تا پوششی ضد آب به آن بدهد. پوشش پایه استفاده از روغن بذر کتان بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.