استفاده از سنگ آهن حنار برای تولید درب و پنجره های ضدسرقت

سنگ معدن، ترکیب طبیعی سنگ و مواد معدنی است که حداقل یک ماده معدنی را می توان از آن استخراج، فرآوری و با سود به فروش رساند.

سنگ آهن حنار یک ترکیب معدنی یا معدنی است که می تواند برای یک یا چند فلز استخراج شود. این یک ماده جامد طبیعی است که می توان از آن یک فلز گرانبها یا مواد معدنی به طور سودآور استخراج کرد.

ذخایر سنگ آهن حنار در سنگ های رسوبی یافت می شود. آنها از واکنش شیمیایی آهن و اکسیژن مخلوط شده در آب دریا و آب شیرین تشکیل می شوند. اکسیدهای آهن مهم در این ذخایر هماتیت و مگنتیت هستند. اینها سنگ هایی هستند که از آنها آهن استخراج می شود.

اورانینیت یک سنگ معدن اورانیوم، بوکسیت یک سنگ معدن آلومینیوم، پیریت یک سنگ آهن و غیره است. هماتیت و مگنتیت تا حد زیادی رایج ترین انواع سنگ معدن هستند.

مگنتیت خالص حاوی 72.4 درصد آهن، هماتیت 69.9 درصد، لیمونیت 59.8 درصد و سیدریت 48.2 درصد است، اما از آنجایی که این کانی ها هرگز به تنهایی وجود ندارند، محتوای فلزی سنگ معدن واقعی کمتر است.

سنگ

چین که در سال 2014 بالغ بر 1500 میلیون تن سنگ آهن حنار تولید کرد، اکنون بزرگترین تولید کننده این سنگ در جهان است. با این حال، چین بزرگ‌ترین واردکننده آهن در جهان است.

زیرا چینی‌ها تقاضای بالایی دارند و سنگ آهن تولید شده در این کشور به طور قابل توجهی کیفیت پایین‌تری دارد.

واله، یک شرکت معدنی برزیلی، بزرگترین تولید کننده سنگ آهن در جهان است که در سال 2014 320 میلیون تن سنگ آهن حنار تولید کرد.

شرکت های Rio Tinto, Fortescue Metals Group, Ltd. و BHP Billiton استرالیا نیز از بزرگترین شرکت های استخراج سنگ آهن در جهان هستند.

قیمت سنگ آهن با تقاضای آن در حال افزایش است و اخیراً به دلیل تغییر سریع وضعیت اقتصادی در چین، قیمت آن به شدت افزایش یافته است.

این امر نیاز به افزایش تقاضا برای سنگ آهن با عیار بالا برای استخراج آهن فلزی را ایجاب کرد، به طوری که می توان از آن برای پاسخگویی به تقاضاهای رو به رشد این کشور برای بهبود زیرساخت ها و نگهداری تولیدات صنعتی بالا استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.