استفاده از شال مبل دستباف موجب گرم شدن فضای منازل می شود

شال مبل دستباف از تزئینات رایج خانه است که هم جذابیت زیبایی شناختی و هم عملکرد مفید را ارائه می دهد. اگر علاقه مند به خرید شال مبل دستباف هستید، مطمئن شوید که متناسب با سبک و دکوراسیون شماست.

بسیاری از رنگ ها، مواد و سبک ها برای انتخاب در دسترس هستند. علاوه بر این، شال مبل دستباف قطعات همه کاره ای هستند که می توانید به روش های مختلف از آنها استفاده کنید.

شال مبل دستباف یک پتو یا روتختی کوچک است. معمولاً روی مبل یا مبلمان دیگری مانند صندلی قرار می گیرد. اندازه آنها از یک پتوی کوچک که فقط یک کودک را می پوشاند تا یک پتوی بزرگ که چندین نفر را به طور همزمان می پوشاند متفاوت است.

شال مبل دستباف در رنگ های بسیار متفاوتی وجود دارد. معمولاً کاناپه‌ها در رنگ‌های خنثی مانند سفید، بژ، برنزه یا سیاه یافت می‌شوند.

رنگ‌های پررنگ نیز در  شال مبل دستباف دیده می‌شود، از جمله بنفش تیره، قرمز، آبی، سبز و زرد. اغلب شال مبل دستباف فقط از یک رنگ تشکیل شده است، اما شال مبل دستباف طرح دار نیز در دسترس هستند.

شال

رایج ترین ماده برای شال مبل دستباف ، پنبه است. با این حال، مواد دیگری مانند شنل، ساتن، ترمه، مخمل و میکروفیبر در دسترس هستند. شال مبل دستباف می تواند به سبک سنتی یا معاصر باشد.

مبل های سنتی با خطوط مستقیم ساخته می شوند و شبیه یک پتوی کوچک هستند. برخی ممکن است دارای رشته یا منگوله در پایین آنها باشند.

شال مبل دستباف های معاصر دارای طرح‌های جسورانه هستند، مانند الگوهای هندسی، چاپ‌های الهام‌گرفته از طبیعت یا الگوهای شلوغ که با یک چاپ جامد حاشیه‌ای دارند.

برخی از شرکت ها خدماتی را برای ساخت پرتاب مبل با دست مطابق با مشخصات شما یا اضافه کردن یک عکس خانوادگی به شال مبل دستباف ارائه می دهند.

شال مبل دستباف در اکثر فروشگاه هایی که وسایل دکوری منزل می فروشند موجود است. این شامل فروشگاه های تخفیف دار، فروشگاه های مبلمان، فروشگاه های دکور خانه، فروشگاه های لوازم خانگی و فروشگاه های بزرگ می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.