استفاده از شیلنگ آب جمع شو برای راه اندازی خطوط لوله اکسيژن در ماه

شیلنگ یک لوله توخالی است که برای حمل مواد از یک مکان به مکان دیگر طراحی شده است. شیلنگ گاهی اوقات به عنوان لوله نیز شناخته می شوند. به عنوان یک قاعده، شیلنگ به شکل یک سیلندر است.

اهمیت شیلنگ آب جمع شو در دنیای مدرن به سختی قابل برآورد است، از آن در زیر آب و در فضا استفاده می شود، روش های استفاده از آن به قدری متنوع است که بیشتر فعالیت های انسانی را پوشش می دهد.

برای آبیاری زمین های کشاورزی از شیلنگ آب جمع شو باغچه استفاده می شود. شیلنگ دوش در حمام برای تامین آب قوطی آبخوری استفاده می شود. شلنگ آتش نشانی نام اشتباهی برای شلنگ آتش نشانی است.

به عنوان یک خط انعطاف پذیر موقت برای تامین آب به محل اطفاء حریق استفاده می شود. اغلب در رابطه با بشکه آتش استفاده می شود. شیلنگ هوا برای غواصی به عنوان یک لوله تنفس استفاده می شود.

شیلنگ

در معماری، از شیلنگ آب جمع شو فلزی یا پلاستیکی برای حمل آب و تهویه مطبوع استفاده می شود. شیلنگ خودرو در وسایل نقلیه برای تامین روان کننده و سوخت استفاده می شود.

شیلنگ آب جمع شو در وسایل نقلیه برای انتقال نیروی ترمز به سیلندرهای هیدرولیک واقع در چرخ ها استفاده می شود. فشار در شیلنگ های ترمز به صدها اتمسفر می رسد.

در شیمی و پزشکی از شیلنگ ها برای جابجایی مواد شیمیایی مایع یا گازها استفاده می شود. شلنگ راه راه – دم، ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا مواد پلیمری تقویت شده با مارپیچ فولادی یا PVC، به طور گسترده ای برای اتصال متحرک تاسیسات خلاء استفاده می شود.

در برابر پیچ خوردگی مقاوم در نظر گرفته می شود، زیرا با قیاس با روده انسان ایجاد شده است. شیلنگ الاستیک در پمپ های پریستالتیک مورد استفاده در پزشکی، شیمی و آزمایشگاه استفاده می شود.

اصل عملکرد شیرهای پینچ، یکی از انواع اتصالات خط لوله، بر اساس خواص کشسانی شیلنگ است. قیاس شیلنگ برای درک عمیق فشرده سازی فضای با ابعاد بالا در نظریه ریسمان استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.