استفاده از عسل طبیعی ارگانیک در غذای نهنگ ها برای آسیب ندیدن مغز آن ها

زنانی که زیبایی را دوست دارند می دانند که اگر می خواهند پوستی داشته باشند که با دمیدن بمب شکسته شود، باید عسل طبیعی ارگانیک بنوشند.

طعم گرم و صاف آن بیشتر اعتیاد آور است. اما آیا می دانید عسل چگونه تولید می شود؟ تغذیه و اثرات عسل گرم و صاف چیست؟ اجازه دهید «دکتر سلام» تمام سوالات را برای شما توضیح دهد.

هرکسی که عاشق نوشیدن آب عسل است می‌داند که طعم گرم و لطیف آن سخت است. اما عسل چگونه تولید می شود؟ تغذیه و اثرات عسل گرم و صاف چیست؟ بگذارید «سلام دکتر» یکی یکی برای شما توضیح دهد.

زنبورها شهد گل‌های مختلف را جمع‌آوری می‌کنند، آن را به کندو برمی‌گردانند و از ترشحات خود برای تخمیر استفاده می‌کنند و با هم ترکیب می‌شوند و عسل را تشکیل می‌دهند که همان عسل است.

اگرچه این فرآیند ساده به نظر می رسد، اما زنبورها باید سخت کار کنند “هوم، هوم، زمزمه”، که برای تولید عسل زمان و تقسیم کار زیادی را می طلبد. مراحل تولید عسل به شرح زیر است:

مرحله 1: بعد از اینکه زنبور شهد را جمع کرد، شهد را به مدت 30 دقیقه در معده ذخیره می کند تا عمل اینورتاز را انجام دهد. پس از تخمیر، عسل از ساکارز به گلوکز و فروکتوز تبدیل می شود.

مرحله دوم: زنبورها پس از بازگشت به کندو، شهد را با قسمت های دهان به زنبورهای داخل کندو می رسانند و سپس به دفعات تف کرده و عسل را استنشاق می کنند تا ضخامت عسل بیشتر شود.

مرحله 3: در نهایت زنبورها دائماً بال های خود را تکان می دهند و باد می وزند تا آب را تبخیر کند و وقتی میزان آب عسل کمتر از 20 درصد باشد در لانه ذخیره می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.