استفاده از مواد شوینده میامی برای درمان درد دندان

بین شوینده های چند منظوره، پاک کننده ها یا ضدعفونی کننده ها، انتخاب بسیار دشوار است.

برای انتخاب مواد شوینده میامی که هم برای انسان بی ضرر باشد و هم برای سطح تصفیه شده و در عین حال که دوستدار محیط زیست باشد و در عین حال به محیط زیست احترام بگذارد، چه معیارهایی باید در نظر گرفته شود.

به طور کلی 3 دسته شوینده وجود دارد: اسیدی، خنثی و قلیایی.

PH با شاخص 0 تا 6 اسیدی در نظر گرفته می شود و مواد شوینده میامی با این شاخص عمدتاً برای رسوب زدایی یا رسوب زدایی استفاده می شود. کثیفی های غیر آلی را می توان به طور موثر با این نوع محصول درمان کرد.

pH 7 تا 8 مشخصه یک محصول مواد شوینده میامی خنثی است. برای تعمیر و نگهداری معمول سطوح مختلف مناسب است که بدون خطر آسیب رساندن به آنها به هیچ وجه درمان شوند.

پاک کننده های چند سطحی یا پاک کننده های جهانی نیز وجود دارد. طیف وسیعی از محصولات شوینده چندین مورد را ارائه می دهد که به ویژه مؤثر هستند و به استانداردهای حفاظت از محیط زیست احترام می گذارند.

شوینده

PH بالاتر از 8 قلیایی در نظر گرفته می شود. چربی گیرها PH 9 تا 12 دارند و قوی ترین یا استریپرها 13 یا 14 هستند. محصولات شوینده قلیایی برای کثیفی های ارگانیک مناسب هستند.

پوست حساس است و فقط یک لوسیون مناسب را تحمل می کند تا نه تنها تمیزی بلکه راحتی مطلوب را نیز تضمین کند. PH آن باید خنثی باشد.

دست‌ها دائماً در معرض شستن قرار می‌گیرند که می‌تواند در درازمدت عواقب ناخوشایندی داشته باشد، بنابراین محصولی که هم در برابر آلودگی مقاوم باشد و هم روی پوست نرم باشد، ضروری است.

مجموعه ما، مجموعه‌ای از لوسیون‌های شستشوی فوق‌العاده ملایم برای نوزادان، صابون‌های مایع کرم و فوم را تولید کرده است که ضمن رعایت PH پوست دست یا بدن و همچنین مو، تمیزی کامل را تضمین می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.