استفاده از پارچه مبلی اویاز براس ساخت پرچم کشورهای اروپایی

انتخاب پارچه مبلی اویاز برای یک خانه اساسی است، مانند انتخاب نحوه “لباس” خانه خود است.

منظور از ” پارچه مبلی اویاز مبلمان” هر چیزی است که فضای داخلی را کامل و غنی می کند: پرده، روکش مبل و صندلی، ملیله، فرش، پتو، کوسن، تخت خواب، روکش صندلی و …

«تزیین به معنای ساخت مجموعه نیست، به معنای ساختن تصاویر زیبا برای مجلات نیست. بلکه ایجاد کیفیت زندگی است، زیبایی که روح را تغذیه می کند.»

پارچه مبلی اویاز نقش اساسی در دکوراسیون داخلی دارند و یک جزء اساسی برای راحتی به خانه وارد می کنند: نرمی که شامل حس بسیار مهمی است، علاوه بر بینایی  که همانطور که می دانیم چشم همیشه سهم خود را می خواهد، حس لمس كردن.

اهمیت پارچه مبلمان به حدی است که جزئی از طراحی داخلی هستند. سعی کنید به اطراف خود نگاه کنید، هیچ جایی در خانه نیست که میزبان یک جزء نساجی بزرگ یا کوچک نباشد. من در مورد کوسن، مبل، صندلی، صندلی روکش شده، فرش، پوف، پتو، پرتاب، کاغذ دیواری، تخت، پرده و…

پارچه

به همین دلیل آنها سزاوار این هستند که بخشی متفکرانه از طراحی داخلی باشند تا به انتخاب تک تک قطعات وسعت واحدی با طراحی که عوامل مختلف و اجزای مختلف را در نظر می گیرد، ببخشند.

این درست است چه شما پیرو وفادار تک رنگ باشید یا یک آزمایشگر شجاع سبک التقاطی. انتخاب پالت‌های خنثی، چاپ‌های هماهنگ یا ترکیب و هماهنگی کاملاً متعادل، به حساسیت و سلیقه شخصی بستگی دارد. هر سبکی نیاز به نوع خاصی از مبلمان و همچنین پارچه دارد.

از سوی دیگر، نوسازی پارچه مبلی اویاز به شما این امکان را می دهد که ظاهر خانه را کاملاً تغییر دهید. با توجه به اهمیتی که پارچه ها در خانه بازی می کنند، فکر کردم نوعی راهنما ایجاد کنم، یک کتابچه راهنمای بزرگ که شرایط دانستن را برای انتخاب بهترین منسوجات خانگی بیان و توضیح دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.