استفاده از کرم آبرسان فاقد چربی برای از بین بردن لکه های فرش

در حال حاضر بسیاری از لوازم آرایشی در بازار زیبایی وجود دارد که به طور خاص برای نیازهای یک نوع پوست خاص طراحی شده اند، که هر یک از ما می توانیم دستور العمل مناسبی را برای خود انتخاب کنیم.

مایعات، ژل ها، کرم آبرسان فاقد چربی ، کرم ها، لوسیون ها و فرمول های پماد غلیظ همگی می توانند به یک اندازه موثر باشند. نکته اصلی این است که بدانید به چه موادی نیاز دارید. به عنوان مثال، اگر پوست خشکی دارید، به دنبال محصولاتی باشید که حاوی اسید هیالورونیک و سرامید هستند.

این مواد رطوبت را قفل کرده و بافت پوست را بهبود می بخشند. سرامیدها همچنین به بازیابی سد محافظ کمک می کنند. اگر پوست چرب دارید، کرم ها یا سرم های ژل مبتنی بر آب ایده آل هستند. آنها پوشش را سنگین نمی کنند و منافذ را می بندند.

افرادی که دارای پوست مستعد آکنه هستند باید در انتخاب مواد به ویژه مراقب باشند، زیرا بسیاری از آنها می توانند باعث ایجاد جوش شوند. از جمله آنها می توان به الکل ها، روغن های معدنی و ژل نفتی اشاره کرد.

کرم

در عوض، آنها باید به دنبال مرطوب کننده هایی با موادی باشند که از ایجاد جوش جلوگیری می کند. اینها شامل آداپالن، بنزوئیل پراکسید و اسیدسالیسیلیک است.

همچنین بخوانید 5 نشانه که مرطوب کننده شما درست نیست که مرطوب کننده را روی پوست خشک استفاده می کنید مرطوب کننده ها زمانی که پوست هنوز مرطوب است بسیار موثر هستند زیرا رطوبت را به بهترین وجه جذب می کند و برای مدت طولانی تری آن را حفظ می کند.

اگر برای خواندن دستورالعمل پشت بطری تنبل نیستید، می‌دانید که مرطوب‌کننده باید روی پوست تمیز استفاده شود و برای حداکثر نتیجه، بلافاصله پس از شستن.

در عین حال، دستورالعمل ها به هیچ وجه نمی گویند که پوست شما باید کاملا خشک شود. خشک کردن صورت با حوله بعد از شستن صورت یا چند دقیقه یا ساعت صبر کردن بعد از شستن صورت قبل از شروع مرطوب کردن بدترین عادتی است که به پوست شما آسیب می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.