استفاده از گلدان پلاستیکی بالکنی موجب از بین رفتن آفت و حشرات گیاهان می شود

اگرچه گلدان پلاستیکی بالکنی از نظر عمق و قطر در اندازه های مختلف هستند، اما گلدان ها قطعا راحت هستند زیرا می توانید آنها را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید. در بیشتر نهالستان ها، گیاهان روی گلدان هایی پرورش داده می شوند که پس از فروش، از طریق ماشین یا ون به محل جدید خود منتقل می شوند.

افرادی که گیاهان را روی گلدان پلاستیکی بالکنی خریداری کرده اند، با انتقال مشکلی ندارند. حتی در خانه، مالک می تواند گیاه را پیوند بزند یا از طریق گلدان به کشت ادامه دهد. در هر صورت، گیاهان می توانند به طور سالم رشد کنند.

مزیت استفاده از گلدان پلاستیکی بالکنی مهد کودک این است که دارای سوراخ هستند. سوراخ ها در گیاهان در حال رشد بسیار مهم هستند زیرا خاک نیاز به زهکشی دارد، مبادا گیاه با آب خیس شود و باعث پژمرده شدن آن شود.

علاوه بر این، طرح های گلدان پلاستیکی بالکنی مهد کودک زیبا هستند. می توانید گیاهان یا گیاهان گلدار پرورش دهید و آنها را در داخل اتاق نشیمن یا پذیرایی با آنها قرار دهید. حتی رنگ‌ها از قهوه‌ای تا مشکی و قهوه‌ای متفاوت است.

اگر می‌خواهید از گلدان پلاستیکی بالکنی برای رشد گیاهان خود استفاده کنید، در اینجا انواع گلدان‌ها در بازار موجود است.

گلدان

به خاطر این گلدان های سینی با قابلیت حمل آسان و وزن بسیار سبکی می توانید گلدان های خود را به راحتی جابه جا کنید. این گلدان های حمل فقط در دو اندازه مختلف موجود هستند.

اولین مورد از صد سینی تا یک سینی قابلمه موجود است. اندازه آن 3.5 اینچ است و می تواند تا هجده گلدان 3.5 اینچی مربعی را در خود جای دهد. نوع دوم سینی های 4.5 اینچی دارد و می تواند تا 14.5 اینچ گلدان های مربعی را نیز در خود جای دهد.

گلدان های کاشت پلاستیکی که مربع شکل گرما هستند. این گلدان های کاشت پلاستیکی وزن سبکی دارند که در موارد گلدانی یا تک گلدان موجود است. آنها در اندازه های مختلف مانند گلدان مربع 2.25 اینچ موجود هستند.

اندازه آن سه اینچ عمق، 2.188 اینچ قطر است و می تواند تا 8.85 اینچ مکعب مخلوط گلدان را نگه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.