اطلاعاتی در رابطه با ظاهر و درون لیمو های سیاه

لیموهای سیاه چیست؟
آهک سیاه در واقع آهک کامل خشک شده در آفتاب است که اندازه آنها بین 1 تا 1.5 اینچ (2.5-4 سانتی متر) است.

رنگ آنها از قهوه ای مایل به قهوه ای کم رنگ تا قهوه ای بسیار تیره، تقریبا سیاه و با حداکثر 10 نوار طولی مایل به قهوه ای تیره از “قطب به قطب” متفاوت است.

هنگامی که باز می شود، بقایای مغز سیاه و چسبنده در داخل ظاهر می شود و عطر تند و تخمیر شده مرکبات آزاد می شود.

لیموترش ها را در آب نمک می جوشانند و در آفتاب خشک می کنند تا زمانی که گوشت داخل آن سیاه شود و تمام آن حل شود.

پوست بیرونی کمی روی خود فرو می رود و به رنگ قهوه ای خالدار در می آید.

اصل و نسب
درختان مرکبات بومی جنوب شرق آسیا هستند مدل پالتو چرم زنانه و ورود لیموترش که بهتر از لیمو در شرایط گرم مقاومت می کند، احتمالاً توسط مهاجمان مور و ترک به خاورمیانه بوده است.

سیترون، مرکباتی که قبل از پرتقال آشنا بود، در هزاره چهارم برای چینی ها شناخته شده بود و مصریان باستان از آن یاد می کردند.

سیترون در قرن چهارم قبل از میلاد در جنوب ایتالیا، سیسیل و کورس کشت می شد و بیشتر مرکبات برای پوست کریستالیزه و عطرها هنوز از کورس می آید.

لیمو از قرون وسطی به طور تشک مسافرتی نوزاد گسترده استفاده می شد، با این حال لیموترش اغلب با لیمو اشتباه گرفته می شود و تاریخچه درختان لیمو تا حدودی مبهم است.

انواع مختلفی از لیموترش وجود دارد خواص لیمو عمانی که همه آنها توسط درختانی که تا حدودی کوچکتر و پرپشتتر از لیموها هستند با انبوهی از سنبله های خاردار حمل می شوند.

آهک معمولی هند و آسیا با پوست نازک، ترش و آبدار است، در حالی که درختان لیموترش که در اروپا و آمریکا رشد می کنند طعم متفاوتی دارند و اعتقاد بر این است که ترکیبی است که به آن آهک تاهیتی می گویند.

لیموهای ایرانی دوباره طعم جویدن سیاه دانه صبح ناشتا متفاوتی دارند و اینها هستند که در ابتدا در حالی که هنوز روی درخت بودند خشک شده بودند.

احتمالاً یکی دیگر از کشفیات تصادفی زمانی که محصول نادیده گرفته شده ای که در آفتاب خشک تابستان خشک شده بود، طعم زیبایی داشت.

  • منابع:
    1. Black lime Lumi
  • تبلیغات:
  1. راهکار های افزایش تولید عسل
  2. خاصیت آنتی اکسیدانی انواع عسل
  3. معرفی بهترین نوع عسل فلیپین
  4. استفاده از عسل برای اهداف دارویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.