انرژی باتری شارژی اسباب بازی برابر است با نیمی از انرژی خورشید

باتری‌های قابل شارژ معمولاً در ابتدا بیشتر از باتری‌های یکبار مصرف هزینه دارند، اما هزینه کل مالکیت و اثرات زیست‌محیطی بسیار کمتری دارند ، زیرا می‌توان آن‌ها را قبل از نیاز به تعویض، بارها و بارها با هزینه کم شارژ کرد.

برخی از انواع باتری شارژی اسباب بازی در اندازه ها و ولتاژهای مشابه انواع یکبار مصرف موجود هستند و می توان آنها را به جای آنها استفاده کرد.

میلیاردها دلار در تحقیقات در سراسر جهان برای بهبود باتری ها سرمایه گذاری می شود و صنعت نیز بر ساخت باتری های بهتر تمرکز می کند.

وسایلی که از باتری های قابل شارژ استفاده می کنند عبارتند از: استارت خودرو ، وسایل مصرفی قابل حمل، وسایل نقلیه سبک (مانند ویلچر موتوری ، چرخ دستی گلف ، دوچرخه برقی و لیفتراک برقی )، وسایل نقلیه جاده ای (ماشین، وانت، کامیون، موتور سیکلت)، قطار، هواپیمای کوچک، ابزار.

منابع تغذیه اضطراری , و نیروگاه های ذخیره باتری .

کاربردهای نوظهور در خودروهای هیبریدی با باتری احتراق داخلی و الکتریکی ، این فناوری را به کاهش هزینه، وزن و اندازه و افزایش طول عمر هدایت می کند. [4]

با باتری های قلیایی Duracell یا باتری های Duracell Specialty اسباب بازی های کودکان خود را زنده کنید! آنچه در داخل است مهم است، بنابراین باتری های بادوام را فراموش نکنید.

اسباب بازی ها بخش مهم و سرگرم کننده رشد هر کودک هستند. 

اما آنها می توانند با خطراتی نیز همراه باشند.

 خفگی برای کودکان 3 ساله یا کمتر یک خطر است، زیرا آنها تمایل دارند اشیاء را در دهان خود قرار دهند. 

بنابراین مهم است که والدین اسباب‌بازی‌های کودکان خود را بررسی کنند و بر هنگام بازی کودکان نظارت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.