با خوردن رب گوجه صدف از شر بوی بد دهان خلاص شوید

ترکیب رب گوجه صدف حاوی لیکوپن است که فعالیت آنتی اکسیدانی از خود نشان می دهد.

رنگدانه کاروتنوئید موجود در رب گوجه صدف سطح استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد، از DNA محافظت می کند، پیشرفت آترواسکلروز را کند می کند، از انکوژن جلوگیری می کند، عملکرد عضلات قلب را بهبود می بخشد و فشار خون را عادی می کند.

لیکوپن خطر ایجاد تومورهای معده، ریه و پروستات، بیماری های ایسکمیک و چشمی، فرآیندهای پراکسید در بافت ها را کاهش می دهد.ارزش غذایی رب گوجه فرنگی 102 کیلو کالری در 100 گرم است. نسبت انرژی 19٪: 0٪: 75٪ است. این یک محصول رژیمی است.

برای ضخیم شدن بافت، تولید کنندگان بی پروا یک ماده اضافی را به ترکیب آن وارد می کنند نشاسته، که ارزش غذایی خمیر را افزایش می دهد.

بنابراین قبل از خرید محصول باید برچسب آن را به دقت مطالعه کنید. اگر علاوه بر آب، گوجه فرنگی و نمک، ترکیب حاوی اجزای دیگری نیز باشد، از خرید چنین محصولاتی خودداری کنید. به احتمال زیاد با نقض فناوری تولید تهیه شده است.

رب

توصیه می شود رب گوجه فرنگی را در یک ظرف شیشه ای شفاف خریداری کنید که امکان بررسی اولیه محصول را فراهم می کند. باید قوام یکنواخت، قرمز مایل به قرمز، ضخیم باشد.

اگر رب گوجه‌فرنگی بوی گوجه‌فرنگی تازه می‌دهد، طعم‌هایی به ترکیب آن وارد شده است که نادرستی در پخت و پز را پنهان می‌کند. شما نباید چنین محصولی را بخورید.

علاوه بر این، تولیدکنندگان بی‌وجدان رنگ‌ها، تقویت‌کننده‌های طعم، نشاسته، کاراگینان عجیب و غریب، پوره میوه‌ای را که به گوجه‌فرنگی مرتبط نیستند، اضافه می‌کنند تا “دسته گل” طعم و بوی، قوام مورد نظر را به محصول ببخشند.

نتیجه یک محصول خارج از جعبه قابل فروش است که توجه مصرف کننده را به خود جلب می کند، اما ارزشی برای بدن انسان ایجاد نمی کند.

ترکیب رب گوجه فرنگی حاوی اسیدهای آلی است که غشای مخاطی دستگاه گوارش را تحریک می کند. هنگامی که محصول مورد سوء استفاده قرار می گیرد، اسیدیته معده افزایش می یابد و فرد دچار سوزش سر دل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.