با ساعت دیواری هوشمند آینده زمین را پیش بینی کنید!

آمازون ساعت دیواری اکو، یک دستگاه همراه الکسا را ​​در سپتامبر 2018 منتشر کرد.

ساعت دیواری هوشمند اکو که در حال حاضر با قیمت 29.99 دلار به فروش می رسد، می تواند تایمرهای دیجیتال را ردیابی کند و پس از همگام سازی با دستگاه دیگر اکو ، زمان را به صورت خودکار تنظیم می کند.

ساعت دیواری اکو هیچ میکروفون، دوربین یا بلندگو ندارد.

هنگامی که با دستگاه Echo سازگار، مانند خانواده بلندگوهای هوشمند Echo Dot و Echo جفت شود، با استفاده از بلوتوث کار می کند.

در حالی که مکمل خوبی برای راه اندازی خانه هوشمند الکسا موجود است، ساعت دیواری اکو مزایای زیادی نسبت به ساعت معمولی ارائه نمی دهد.

ساعت دیواری اکو یک توسعه طبیعی از ویژگی تایمر الکسا است، زیرا به شما امکان می‌دهد تا شمارش معکوس را برای یادآوری‌ها و آلارم‌های مختلف مجموعه الکسا مشاهده کنید.

هنگامی که زنگ ساعت را تنظیم کردید، ساعت دیواری اکو شمارش معکوس را از طریق 60 بریدگی نوری که در اطراف صورتش قرار گرفته اند، نمایش می دهد.

خیلی دور از انقلاب است، اما به این معنی است که با یک نگاه می توانید ببینید چقدر زمان باقی مانده است.

این شمارش معکوس بصری می‌تواند به‌خصوص زمانی مفید باشد که با جدول‌های زمانی مبهم کار می‌کنید برای مثال، اگر در حال پختن چیزی هستید که باید ۲۵ تا ۳۰ دقیقه در فر بماند.

به سادگی یک زنگ هشدار را برای 30 دقیقه تنظیم کنید و در 5 دقیقه آخر شمارش معکوس به بررسی غذای خود ادامه دهید.

ساعت دیواری اکو همچنین می‌تواند برای اعضای خانواده‌ای که دارای اختلالات شنوایی هستند یا افرادی که از الکسا در محیط‌های پر سر و صدا استفاده می‌کنند، مفید باشد.

اگر تا به حال زنگ ساعت را از دست داده اید و شام خود را به دلیل موسیقی بچه هایتان یا تلویزیون بلند می سوزانید، ممکن است این ابزار عالی برای شما باشد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.