بلوک دیواری 40 سانتی که در اثر ضربه خوردن هرگز نمی شکند

بلوک دیواری 40 سانتی ها واحد اصلی برای ساخت ساختمان های کم ارتفاع تا ارتفاع 14 متر هستند.

با این حال، دسته بندی های مناسب برای آسمان خراش ها نیز وجود دارد، به عنوان مثال، صفحات بتن مسلح. حدود 10 نوع اصلی بلوک وجود دارد. برخی از آنها منسوخ شده اند، برخی دیگر مانند موادی از Lignacite در بازار تازگی دارند.

هر گونه SNIP های مخصوص به خود را دارد و گاهی اوقات بدون آنها نیز انجام می شود. خدمه ساختمانی خودشان مواد بداهه را خمیر می کنند و با قیمت های توافقی معامله می کنند. بنابراین، خشت مخلوطی بر پایه خاک رس، ماسه و الیاف است. هر سلولز، حتی یونجه، می تواند به عنوان دومی عمل کند.

یک گزینه عالی برای ساخت و ساز خصوصی است، اما یک ساختمان چند طبقه ساخته شده از چنین بلوک هایی از کمیسیون عبور نمی کند و به احتمال زیاد از بین می رود. ما نگاهی به پروژه های قابل اجرا ارائه می دهیم:

بلوک های دیواری بزرگ و کوچک وجود دارد. با این حال، حتی کوچکترین آنها بزرگتر از آجر هستند. در واقع، این قهرمانان مقاله را از سایر مطالب متمایز می کند. ویژگی های بلوک ها بسته به سازنده، پایبندی به GOST ها و مواد متفاوت است. ابتدا سعی می کنیم ویژگی های مشترک را شناسایی کنیم.

بلوک

اندازه بلوک های دیوار باعث افزایش سرعت ساخت می شود. تراکم اکثر اسلب ها کمتر از آجر است. مثلاً در بتن هوادهی برابر با 450 کیلوگرم بر متر مکعب است، در مقابل 1550-2000 کیلو بر متر مکعب آجر.

چگالی کم نه تنها بلوک ها را تسهیل می کند، بلکه عایق حرارتی و همچنین محافظت در برابر صدا را افزایش می دهد. حفظ گرما به شما امکان می دهد در یک ردیف بسازید. ساخت آجر از این نوع فقط در مناطق گرم امکان پذیر است.

در عین حال از بلوک دیواری بتنی هوادهی 40 سانتی متری تا 35- درجه بدون عایق اضافی استفاده می شود. در عین حال، حتی سنگ تراشی فقط به گچ پایانی نیاز دارد. نمای بیرونی نیاز به نما دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.