ترکیب کشمش پلویی ریز با هر غذایی موجب ابتلا به بیماری های سرطانی می شود

میوه های خشک کشمش پلویی ریز به دلیل فواید تغذیه ای محبوب هستند. کشمش پلویی ریز نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی حتی آن را یک سوپر غذا می نامند.

در واقع، یک قاشق غذاخوری کشمش پلویی ریز تقریباً 7 میلی گرم رسوراترول دارد. ما کمی بعد به آن باز خواهیم گشت. به سادگی خوب است توجه داشته باشید که رسوراترول یک عنصر غذایی بسیار جالب است.

ما در مورد کشمش پلویی ریز زیاد می شنویم، از جمله فواید توت، و حتی قند کم انگور خشک. سپس فواید انگور سلطانی را می ستاییم، بین انگورهای سفید یا سیاه و… تردید می کنیم.

همه نظرات تأیید شده باید در نظر گرفته شوند زیرا هدف این است که با ادغام این غذا در عادات غذایی خود، تغذیه خوب را اتخاذ کنید.

مانند اکثر میوه های خشک، کشمش پلویی ریز نیز منبع عالی آنتی اکسیدان است. مصرف این میوه‌های خشک، اعم از مویز یا سلطان‌ها و غیره، به شما این امکان را می‌دهد که از اثرات خوب آنتی‌اکسیدان‌ها بر بدن بهره‌مند شوید.

یعنی آنتی اکسیدان ها با رادیکال های آزاد که باعث تشکیل سلول های سرطانی می شوند مبارزه می کنند.

کشمش

آنتی اکسیدان های موجود در کشمش پلویی ریز سیستم ایمنی را تقویت می کند، اسیدیته pH بدن ما را تنظیم می کند و با برخی بیماری ها مانند کم خونی مبارزه می کند.

سپس فیبر موجود در میوه باعث بهبود هضم می شود. در مورد قند موجود در کشمش، احساس سیری را تقویت می کند. اگر فردی بدنی سالم می خواهد، مصرف کشمش می تواند کمک کننده باشد.

کشمش منبع ویتامین های گروه B است، تمام ویتامین های گروه B به جز ویتامین B12 در 100 گرم کشمش یافت می شود. به عبارت دیگر، ویتامین های گروه B به بدن در تولید انرژی، تولید گلبول های قرمز، سنتز پروتئین یا حفظ عملکرد سیستم عصبی مرکزی کمک می کنند.

کشمش همچنین حاوی ویتامین های A، C، E و K1 است. کشمش حاوی مواد معدنی زیر است: کلسیم، فسفر، منیزیم، پتاسیم، سدیم، آهن، مس، روی، منگنز، سلنیوم و ید.

این یک غذای غنی از مواد مغذی است که می تواند روزانه مصرف شود تا به عملکرد کلی بدن کمک کند. هر 100 گرم کشمش چند کالری دارد؟

میوه های خشک شهرت زیادی دارند که کالری زیادی دارند. این کاملاً اشتباه نیست! واقعیت این است که میوه های خشک بیشتر از میوه های تازه در قند متمرکز هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.