خوابیدن روی پارچه مبلی لارامب درمان مناسبی برای چربی کبد

در انتخاب روکش برای مبل، پارچه مبلی لارامب معمولاً نرم‌تر از چرم است، یک مبل پارچه‌ای از قبل «شکسته» به سراغ شما می‌آید.

البته در این مورد مراقب باشید: شما پارچه ای می خواهید که نرم باشد اما خیلی نرم نباشد پارچه باید شکل خود را حفظ کند و هنگام ایستادن چروک یا افتادگی نداشته باشد.

سایش پوشش های پارچه ای اغلب به کیفیت پارچه بستگی دارد. همانطور که انتظار دارید، روکش پارچه ای باکیفیت برای پوشیدن بهتر است.

مجموعه ما طیف بسیار متراکمی از پارچه مبلی لارامب را به شما پیشنهاد می دهد که از بین آنها انتخاب کنید و همه آنها از نظر استحکام و مقاومت زیبایی شناختی در طول زمان معیارهای بسیار سختی را برآورده می کنند.

تمام مبل‌های ما با روکش‌های پارچه‌ای دارای روکش ضد لک هستند، بنابراین در صورت ریزش به راحتی با محصولات مخصوص یا بخارشوی دستی تمیز می‌شوند.

پارچه

همچنین، بر خلاف چرم، پارچه تمایل دارد که با پنجه های حیوانات خانگی و کلاسورهای تکالیف بچه ها بهتر برخورد کند. در مجموعه ما از پارچه‌های نوع «میکروفایبر» استفاده می‌کنیم که نگهداری از آن‌ها بدون بر جای گذاشتن اثری بسیار آسان است!

اگرچه چرم می‌تواند در رنگ‌های مختلف موجود باشد، اما روکش‌های پارچه‌ای آزادی زیادی در الگوها، بافت‌ها و رنگ‌ها ایجاد می‌کنند، بنابراین پارچه شانس بسیار بیشتری برای مطابقت با دکور موجود و دستیابی به ظاهری که می‌خواهید را ارائه می‌دهد.

این یک فرصت عالی برای بیان سبک خانواده شما است: یک مبل با پارچه ای سرگرم کننده و روشن را برای جلب توجه انتخاب کنید یا، به جای آن، یک مبل در حالت خنثی آرامش بخش برای لنگر انداختن اتاقی پر از اشیاء تزئینی، هنری یا دکوراسیون انتخاب کنید.

مشاوران مشتری ما خوشحال خواهند شد که شما را در رویکرد شما راهنمایی کنند!

تنوع بسیار زیادی از پوشش های پارچه ای وجود دارد: رنگ ها، خواص، بافت، چیزی برای همه سلیقه ها و برای همه بودجه ها وجود دارد! با این حال برخی از آن‌ها تطبیق‌پذیرتر از بقیه هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.