خوردن ادویه ترشی مخلوط موجب ایجاد خارش شدید در بدن می شود

ادویه بخرید. ادویه ترشی مخلوط تقریباً در خانه همه وجود دارد، اما همه بهترین روش ها را در مورد خرید، نگهداری و استفاده از ادویه ها نمی دانند! امروز در مورد بازار ادویه جات صحبت می کنیم و هر آنچه که باید در مورد ادویه ها بدانید!

ادویه ها مواد ضروری در هر آشپزخانه هستند. حتی بهترین دستور العمل ها و خوشمزه ترین مواد تشکیل دهنده معمولاً به چیزی اضافی نیاز دارند … و آن چیز اضافی را اغلب می توان در کابینت ادویه های شما پیدا کرد.

حدس بزنید چه؟ ادویه ها بیشتر از خوشمزه هستند! بسیاری از این موارد فواید سلامتی قابل توجهی دارند.

اما قبل از اینکه بتوانید طعم کامل و فواید سلامتی ادویه ها را به دست آورید، نکاتی وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید. چند راه برای خرید، نگهداری و استفاده از ادویه جات ترشی جات وجود دارد.

هنگامی که این اطلاعات را به دست آورید، می توانید نسبت به مجموعه ادویه شخصی خود بسیار مطمئن تر باشید. در طول مسیر، پول کمتری را هدر خواهید داد و طعم بیشتری به غذای خود می دهید!

ادویه

آیا ادویه ها تاریخ انقضا دارند؟

ادویه های کامل حدود چهار سال تازه می مانند. ادویه های آسیاب شده حدود دو سال پس از خرید، قدرت کمتری پیدا می کنند. گیاهان خشک برگی ممکن است بعد از یک سال طعم خود را از دست بدهند، اما به طور کلی برای یک تا سه سال خوب هستند.

این تاریخ های انقضا همان چیزی است که برای شما مهم است که در مورد نحوه خرید و نگهداری ادویه های خود هوشمند باشید.

مانند بسیاری از مردم، می توانید به سادگی شیشه های ادویه خود را در فروشگاه ادویه جات ما در خیابان کورتیدو 63 در آتن دوباره پر کنید. می بینید که یک ادویه خاص تمام شده است و فقط برای گفتن سلام و ذخیره ادویه ها و گیاهان تازه به آنجا بروید.

با این حال، اگر می‌خواهید از ادویه‌هایی که می‌خرید حداکثر استفاده را ببرید، بهتر است نکات زیر را دنبال کنید!

ادویه کامل را به جای آسیاب بخرید. همانطور که در بالا ذکر کردم، ادویه های کامل ماندگاری بیشتری نسبت به همتایان آسیاب شده خود دارند. برای ادویه هایی مانند فلفل، دارچین و جوز هندی، خرید کل ادویه و آسیاب ادویه برای انجام کار را در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.