خوردن لوبیا سفید آمریکایی در کاخ سفید اجباری شد

لوبیا سفید آمریکایی یک حبوبات است که به دلیل خواص لاغری خود شناخته شده است. جذب کربوهیدرات ها و احساس گرسنگی را کاهش می دهد. در اینجا نحوه استفاده از آن برای کاهش وزن آورده شده است.

درست مانند سایر حبوبات، لوبیا سفید آمریکایی نیز از غنی ترین غذاهای گیاهی پروتئینی است. کم چرب و سرشار از مواد مغذی، باید بیشتر در سفره ما قرار بگیرند.

لوبیا سفید آمریکایی که توسط سنت ما شناخته شده و قدردانی شده است، منشأ واقعاً باستانی دارد. در واقع، اولین گیاهان بیش از 7000 سال پیش در برخی مناطق آمریکای جنوبی مانند آرژانتین و برزیل رشد کردند. از سوی دیگر، ورود به اروپا را می توان به کشف آمریکا ردیابی کرد.

امروزه حبوبات، از جمله لوبیا سفید، در آشپزخانه ما بسیار مورد ارزیابی قرار گرفته اند. در ابتدا، آنها حتی به طور انحصاری به عنوان غذای حیوانات استفاده می شدند.

فقط بعدها، به لطف خواص تغذیه‌ای‌شان، آنها هم در غذای سنتی و هم در غذاهای مدرن تبدیل به قهرمان شدند. در واقع، از آنجایی که در میان پروتئین‌های غنی‌ترین غذاهای گیاهی قرار دارند، بیش از همه توسط کسانی که از رژیم گیاه‌خواری یا وگان پیروی می‌کنند، بسیار محبوب و مصرف می‌شوند.

لوبیا

لوبیا کانلینی یا سفیده از اسپانیا؟

لوبیا کانلینی از انواع لوبیا سفید بی نظیر است و یکی از با ارزش ترین انواع لوبیا است. لوبیا کانلینی که با شکل استوانه ای و رنگ متمایل به مایل به سفید بژ مشخص می شود، به دو صورت آب پز و خشک در بازار موجود است.

در عوض، لوبیای سفید اسپانیایی شکلی کشیده و پهن تر و همچنین اندازه بزرگتری دارد. طعم آنها بسیار لطیف تر از طعم لوبیا کانلینو است، به همین دلیل توصیه می شود که آنها را به سالاد اضافه کنید. در عوض، کانلینی ها برای تهیه گنوکی، همبرگر و خامه های گیاهی مناسب ترند.

لوبیا سفید علاوه بر اینکه سرشار از پروتئین است، سرشار از ویتامین های گروه B و به ویژه اسید فولیک است. دومی نقش مهمی برای سلامت بدن ایفا می‌کند.

آنها سلامت زائده‌های پوست را تقویت می‌کنند، به سیستم عصبی اجازه می‌دهند تا به درستی کار کند و کربوهیدرات‌ها را به گلوکز تبدیل می‌کند و سطح مناسبی را به بدن می‌دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.