دادن هدیه در جعبه مقوایی فانتزی در کره شمالی نماد شیطان پرستی است!

جعبه های گوشه قفل تاشو در دو قطعه یکسان ساخته می شوند که قسمت بالایی جعبه کاملاً روی جعبه پایینی قرار می گیرد که به آن تلسکوپی کامل نیز می گویند.

به دلیل تلسکوپ کامل جعبه‌ها، محکم‌تر هستند و محکم‌تر از تاک باکس یک تکه روی هم قرار می‌گیرند و بیشتر برای ظروف شیشه‌ای و هدایای سنگین‌تر یا شکننده‌تر استفاده می‌شوند.

آنها سازگار با محیط زیست هستند و با مواد بازیافتی پس از مصرف و جوهرهای سازگار با محیط زیست مبتنی بر آب برای رنگ ها ساخته شده اند.

پوشش‌های جعبه مقوایی فانتزی می‌توانند براق باشند، روی جعبه‌های پایه مقوایی سفید پوشانده شوند یا مات، برای پوشش روی مقوای کرافت طبیعی.

خرده فروشان می توانند از این جعبه ها به عنوان بسته بندی محصول در جایی که کالا در جعبه فروخته می شود استفاده کنند.

آنها همچنین می توانند از جعبه ها برای سرویس بسته بندی کادو در پشت پیشخوان استفاده کنند.

این جعبه ها در مقادیر کم در طیف گسترده ای از رنگ ها برای تمجید از رنگ های برند یا رویداد موجود هستند.

این جعبه ها در ایالات متحده آمریکا به ندرت یافت می شوند، اما در سال گذشته یک تولید کننده آمریکایی دیگر این نوع جعبه را به خط تولید خود اضافه کرده است و به نظر می رسد که محبوبیت آنها در حال افزایش است.

جعبه های Hi-Wall جعبه ای به سبک هیبریدی هستند که دارای یک درب سفت و یک پایه گوشه قفل تاشو هستند.

به عنوان یک جعبه منحصر به فرد ساخته شده در ایالات متحده، آنها در هر دو اندازه بزرگ و کوچک برای گنجاندن طیف وسیعی از محصولات ارائه می شوند.

اینها جعبه‌های خرده‌فروشی عالی هستند تا ظاهر یک جعبه راه‌اندازی سفت و سخت را داشته باشند و به دلیل پایه‌های تاشو، در هنگام ذخیره‌سازی بهتر فضا را ذخیره کنند.

این جعبه‌ها در رنگ‌های سفید، قرمز، مشکی و طلایی ارائه می‌شوند، همچنین می‌توان این جعبه‌ها را در رنگ‌های سفارشی دو بار در سال با حداقل 200 جعبه در هر رنگ تولید کرد.

این جعبه ها با مقوا و جوهر سازگار با محیط زیست ساخته می شوند.

آنها را می توان برای همه هدایا از جمله ظروف شیشه ای، گلدان، کالاهای بزرگ خانه و وسایل دکوری استفاده کرد.

استفاده های جایگزینی که برخی از مشتریان ما آنها را برای آن خریداری کرده اند، محصولات پخته شده مانند کیک، کلوچه و شیرینی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.