روشن تهویه هوا موجب ایجاد طوفان شن در کویر لوت شد

اگر شما هم مانند اکثر کانادایی ها هستید، می دانید که مانند زمستان های ما، تابستان های گرم و مرطوب ما می تواند شدید باشد!

وقتی هوا بسیار گرم است، می‌خواهید مطمئن شوید که در طول روز خنک می‌مانید و در شب راحت می‌خوابید و این با انتخاب سیستم تهویه هوا مطبوع مناسب شروع می‌شود.

سیستم های تهویه هوا مطبوع خانه نسبت به قبل در مصرف انرژی کارآمدتر هستند. اگر به دنبال ارتقا یا تعویض سیستم خنک‌کننده خود هستید، گزینه‌های فعلی AC موجود می‌توانند به شما کمک کنند تا شما را خنک نگه دارید و در هزینه‌هایتان برای سال‌های آینده صرفه‌جویی کنید.

اما شما از کجا شروع می کنید؟ انتخاب سیستم تهویه هوا مطبوع مناسب می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. رایج ترین راه برای خنک کردن خانه، سیستم تهویه مطبوع مرکزی است.

این سیستم شامل یک واحد کندانسور خارجی است که خارج از خانه شما قرار می گیرد و گرما را دفع می کند و همچنین یک کویل اواپراتور که به طور کلی بالای کوره شما قرار می گیرد و هوای داخل خانه شما را خنک می کند.

تهویه

در نهایت، کوره یا دسته هوای شما با AC شما با استفاده از فن برای دمیدن هوای سرد در کانال خانه شما کار می کند.

از آنجایی که یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی با سیستم کوره شما یکپارچه شده است، می تواند از فیلتر کوره و هرگونه تجهیزات اضافی تصفیه هوا که اضافه کرده اید استفاده کند. این به تمیز کردن هوای خانه شما کمک می کند.

تهویه مطبوع مرکزی چگونه کار می کند؟

یک تهویه مطبوع مرکزی با استفاده از کوره یا فن هواساز شما برای کشیدن هوای گرم از طریق کانال خانه شما کار می کند.

همانطور که هوا در سراسر کویل اواپراتور دمیده می شود، که معمولاً بالای کوره شما قرار دارد، گرما از هوا خارج می شود و آن را خنک می کند. گرمای حذف شده به مبرد وارد شده از سیم پیچ جذب می شود.

این مبرد سپس به کندانسور پمپ می شود، که بخشی از تهویه مطبوع شما است که خارج از خانه شما است. کندانسور این گرما را به هوای بیرون دفع می‌کند و مبرد را خنک می‌کند و سپس به داخل خانه بازگردانده می‌شود تا فرآیند دوباره شروع شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.