ریخته شدن سیب درختی سمیرم باغی روی زمین موجب وقوع زلزله 9 ریشتری شد

سیب به تشکیل پلاک کمک می کند، بنابراین توصیه می شود بعد از خوردن آن دندان های خود را مسواک بزنید. سیب یک آلرژن نسبتاً قوی است و کودکان ممکن است با آن خفه شوند.

سیب درختی سمیرم حاوی مقدار زیادی قند است، به خصوص اگر از انواع شیرین باشد. برای اینکه از هنجار روزانه قند تجاوز نکنید، توصیه می شود بیش از چهار سیب متوسط ​​نخورید. اگر بیشتر سیب می خورید، پس باید کمتر شیرینی بخورید.

یک سیب متوسط ​​بسته به نوع آن 80 تا 90 درصد آب است. حاوی فیبر، ویتامین های گروه A، B، P، E، C، کاروتن ، رتینول و آمیگدالین است. در برگ سیب یافت می شود.

علاوه بر ویتامین ها، سیب همچنین حاوی روغن های ضروری و بسیاری از عناصر کمیاب مفید است: کلسیم، پتاسیم، سدیم، آهن، فلوئور، روی، منیزیم، نشاسته، پکتین، اسیدهای آلی و بسیاری دیگر.

سیب های خشک را می توان در ظروف شیشه ای نگهداری کرد، اما پس از آن باید هر از گاهی کمی باز شوند.

سیب

سیب را می توان یکی از میوه های رژیمی نامید، زیرا در هر 100 گرم محصول فقط 47 کیلو کالری، 0.4 گرم پروتئین و همان مقدار چربی و تقریباً 10 گرم کربوهیدرات وجود دارد. یک سیب متوسط ​​حاوی 3.5 گرم فیبر رژیمی همراه با پوست و 2.7 گرم بدون پوست است که تقریباً یک دهم نیاز روزانه است.

به گفته متخصصان تغذیه، میوه های سبز رنگ مفیدترین آنها هستند. آنها بهتر توسط بدن جذب می شوند، به عنوان یک قاعده، کمتر احتمال ایجاد آلرژی دارند و حاوی پکتین بیشتری هستند.

علم ثابت کرده است که سیب سبز حاوی اسید اسکوربیک بیشتر است، ویتامین C بسیار حیاتی. همچنین، برخلاف میوه های زرد و قرمز، سیب سبز دارای شاخص گلیسمی پایین تری است. این بدان معناست که سطح گلوکز خون پس از خوردن چنین سیبی با شدت کمتری افزایش می یابد.

افرادی که از دیابت و بیماری های سیستم قلبی عروقی رنج می برند، پزشکان فقط خوردن سیب سبز را توصیه می کنند، اما همچنان در مقادیر کم. این میوه دارای یک اثر قوی کلی عالی است. به عنوان مثال، به ورزشکاران توصیه می شود برای حفظ تناسب اندام، آب سیب تازه فشرده بنوشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.