زنی با سرامیک مخصوص راهرو نوزادش را از سقوط پله نجات داد

سرامیک مخصوص راهرو ماده ایده آل برای انواع کاربردها است. ایده آل برای تراس ها، پیاده روها و ایوان ها، تداوم بین داخل و خارج را فراهم می کند. قابل عبور است و می توان از آن برای استخر، سولاریوم و حتی برای نمای ساختمان استفاده کرد.

به دلیل هدایت حرارتی خوب سرامیک مخصوص راهرو ، راه حل ایده آلی برای گرمایش از کف است و می تواند در ادارات و ساختمان های تاریخی برای طبقات مرتفع استفاده شود.

سرامیک مخصوص راهرو نیز به عنوان میز کار در آشپزخانه و حمام، به عنوان دری برای مبلمان و پوشش میزها، درها و لوازم جانبی مبلمان عالی است. سرامیک برای تراس ها، پیاده روها و ایوان ها مناسب است و می تواند تداوم زیبایی شناختی را با فضاهای داخلی فراهم کند.

در نسخه های ضخیم تر، سرامیک مخصوص راهرو بالاترین بار را تحمل می کند و می تواند بدون چسب روی چمن، شن و ماسه گذاشته شود. سرامیک راه حل های بی پایانی برای استخرهای شنا، سولاریوم و اسپا ارائه می دهد و می تواند در لبه ها و در استخر استفاده شود.

سرامیک

سرامیک در برابر عوامل جوی و اشعه ماوراء بنفش مقاوم است و بنابراین برای روکش کردن نماهای خارجی کاملاً مناسب است، حتی با روکش اضافی، آسایش حرارتی ساختمان ها را بهینه می کند.

به دلیل هدایت حرارتی خوب، سرامیک برای گرمایش از کف در انواع فضاها ایده آل است. کف‌های سرامیکی امکان استفاده عملی و ایمن را در دفاتر، مغازه‌ها و ساختمان‌های تاریخی، چه در داخل و چه در فضای باز، فراهم می‌کنند.

سرامیک می تواند هر سطحی را با محلول های سفارشی پوشش دهد. در آشپزخانه، برای میز کار و ذخیره سازی ایده آل است. در حمام، برای کانترها و دستشویی های هماهنگ با کف و دیوار.

سرامیک یک روکش سطح بالا برای میز آرایش، میز قهوه، پیشخوان پذیرایی، در و دیوارهای تزئینی و بسیاری دیگر از کاربردهای طراحی نوآورانه و معاصر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.