سیب درختی در ترکیه موجب خفه شدن 30 دانش آموز در مدرسه شد

سیب میوه ای ارزان و فوق العاده سالم است که می تواند جایگزین تعداد انگشت شماری از قرص ها شود. سیب محبوب ترین و ارزان ترین میوه در اوکراین است که در تمام طول سال در دسترس ماست.

در ماه آگوست، فصل سیب درختی در ترکیه آغاز می شود، زمانی که می توانیم از میوه های خود پرورش یافته لذت ببریم. دانشمندان ادعا می کنند که این میوه های ارزان قیمت برای سلامتی بسیار مفید هستند. اما مانند هر چیز دیگری، آنها باید در حد اعتدال استفاده شوند.

سیب حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین و مواد معدنی است. فقط یک سیب بزرگ دوز روزانه ویتامین E، B1 و B6 را برای شما فراهم می کند، اما برای این کار باید آن را با پوست بخورید. به هر حال، پوست سیب مفیدترین قسمت گیاه است. اما آنقدر که تصور می شود در سیب آهن وجود ندارد.

این میوه ها سرشار از کربوهیدرات های پیچیده و فیبر هستند که آنها را به یک میان وعده عالی بین وعده های غذایی تبدیل می کند. فیبر غذایی موجود در ترکیب سیب عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد و برای میکرو فلور مفید است.

سیب

سیب قرمز سرشار از آنتوسیانین است. موادی که پیری بدن را کند می کند و بینایی را بهبود می بخشد. سیب سبز حاوی قند و مواد حساسیت زا کمتری است.

کوئرستین موجود در سیب برای مغز و سلول های عصبی مفید است که به ویژه برای افراد مسن بسیار مهم است. این میوه سرشار از پکتین است که سموم را از بدن دفع می کند.

دانه های سیب حاوی ماده کشنده سیانید هستند. برای مسمومیت های شدید به دانه های زیادی نیاز دارید اما بهتر است ریسک نکنید و اصلا نخورید.

به افراد مبتلا به بیماری های دستگاه گوارش توصیه می شود سیب را نه به صورت خام، بلکه پخته مصرف کنند. با کولیت و نفخ، سیب را می توان خورد، اما بدون پوست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.