علت ممنوعیت خوردن گوجه فرنگی نوزادان مشخص شد

توصیه رسمی در مورد زمانی که گوجه برای سرما خوردگی نوزادان می توانند پوره گوجه فرنگی بخورند.
طبق گفته NHS، دادن پوره گوجه فرنگی به کودک از حدود شش ماهگی، زمانی که شروع به از شیر گرفتن آنها روی غذاهای جامد می کنید، بی خطر است.

بی خطرترین حالت این است که قبل از دادن غذای جامد به کودک خود تا حدود شش ماه صبر کنید، زیرا نوزادان کوچکتر ممکن است نتوانند بنشینند و خوب قورت دهند.

هنگامی که کودک شما هفت ماهه شد و شروع به نوشیدن کمتر شیر مادر کرد، NHS توصیه می کند که در هر وعده غذایی به او غذای حاوی آهن بدهید.

گوجه‌فرنگی منبع خوبی گلاب و سفید شدن ابرو از آهن و پروتئین نیست، بنابراین باید به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی گسترده‌تر با غذاهای مختلف به کودک داده شود.

ممکن است بخواهید کمی دیرتر گوجه فرنگی را به کودک خود در فرآیند از شیر گرفتن معرفی کنید، زمانی که او به چند غذای مختلف غنی از آهن عادت کرد.

طرز تهیه رب گوجه فرنگی لباس های زنانه برای کودک یک قانون خوب این است که غذاهای جدید را یکی یکی به کودک خود معرفی کنید تا به تدریج به طعم ها و بافت های جدید عادت کند.

اگر با قاشق غذا می دهید، پوره گوجه فرنگی به تنهایی برای معرفی گوجه فرنگی به کودک شما ایده آل است.

می توانید آن را با یک وعده غذایی سرشار از پروتئین یا آهن، مانند دال عدس ملایم یا بولونیز گوشتی مخلوط کنید.

پوره گوجه فرنگی متن تشکر از رضایت مشتری خریداری شده از فروشگاه برای دادن به کودک خوب است، اما باید بررسی کنید که برند انتخابی شما حاوی نمک اضافه نباشد. به نوزادان نباید نمک داد، زیرا می تواند برای کلیه های آنها مضر باشد.

  • منابع:
    1. ?Can babies eat tomato puree
  • تبلیغات:
  1. برای یک روز در ساحل، و چه به عروسی گوشواره طلا بیندازید
  2. چه کسی اشعه ایکس را کشف کرد
  3. به دست آوردن عصاره از فلفل دلمه ای گلخانه ای
  4. چرا در مراقبت های بهداشتی کار کنیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.