عناب گلدانی موجب از بین رفتن پوسیدگی دندان می شود

شرط می بندم در مورد آب نبات های معروف به عناب گلدانی ، میوه جوجو یا جوجی فروت شنیده اید. با وجود داشتن “میوه” در نام خود، این انواع آب نبات های جویدنی، رنگارنگ، با طعم مصنوعی هر چیزی جز سالم هستند.

پس چرا این محصولات غیرطبیعی همان نام میوه عجیب و غریب طبیعی را دارند که دارای مزایای سلامتی است؟

به گفته چارلز پری، مورخ مواد غذایی، برخی از آب نبات ها در اصل حاوی آب میوه عناب بودند. در آغاز قرن، استفاده از این آب نبات ها برای شکایات قفسه سینه رایج بود. آن‌ها به‌ویژه در سینماها محبوب بودند، زمانی که تماشاگران سینما نمی‌خواستند سرفه‌هایشان مزاحم بینندگان همکار شود.

امروزه، متأسفانه آب نبات هایی به نام «عناب» حاوی آب عناب واقعی نیستند. با این حال، خبر خوب این است که میوه های عناب زنده و سالم هستند. عناب را می توان به صورت تازه، خام یا دم کرده در چای مصرف کرد.

راه‌های زیادی وجود دارد که زنان باردار می‌توانند برای رسیدن به یک رژیم غذایی متعادل و مغذی بارداری دنبال کنند.

عناب

دنیا مملو از انواع میوه ها و سبزیجات است که شاید حتی نام برخی از آنها را نشنیده باشید. یکی از میوه‌های جالب‌تر که می‌توان در زمان انتظار خوردن آن را مد نظر قرار داد، میوه عناب است که به نام میوه بری نیز شناخته می‌شود.

به نظر می رسد میوه عناب توت ریز است که به رنگ قرمز مایل به نارنجی است. این میوه های کوچک بسیار مغذی هستند و مربای حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی هستند که یک زن باردار برای اطمینان از رشد صحیح فرزندش به آن نیاز دارد.

همه این ویتامین ها و مواد معدنی به برخی از مزایای سلامتی بسیار دیدنی اضافه می شوند که بارداری شما را بهبود می بخشد. برخی از رایج ترین فواید سلامتی به شرح زیر است:

میوه های برس سرعت تولید فولیکول های جدید مو را بهبود می بخشد. همچنین کمک می کند موهای شما صاف تر و ضخیم تر شوند. میوه های عناب برای درمان پوست شما عالی هستند. آنها به مبارزه با پوست خشک و بیماری های مرتبط با پوست مانند اگزما کمک می کنند.

سیستم ایمنی خود را بهبود بخشید. به دلیل خواص ضد باکتریایی و ضد ویروسی میوه ها، می توانید عفونت ها را با استفاده از میوه های برج درمان کنید. از مغز در برابر آسیب محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.