فروش گلاب عصاره طلایی در بازار ممنوع شد

از آنجایی که گلاب عصاره طلایی دارای خواص ضد باکتریایی است، می تواند در صورت ابتلا به آکنه بسیار مفید باشد و همچنین جوش های کوچک آکنه ای که می خواهید به سرعت از شر آنها خلاص شوید بدون اینکه عفونی شوند، مفید باشد.

احساس تنش و سرگیجه دارید؟ چند قطره گلاب عصاره طلایی را در حمام خود بریزید: دومی واقعاً دارای خواص آرامش‌بخش و آرامش‌بخش است، ایده‌آل برای شروع خوب!

هنگامی که گردش خون ضعیفی در پوست سر دارید، احتمال از دست دادن آنها بیشتر است. برای جلوگیری از ریزش مو، از ریختن چند قطره گلاب عصاره طلایی در نرم کننده خود شک نکنید، زیرا علاوه بر فعال کردن گردش خون، موها را از داخل تقویت می کند.

گلاب عصاره طلایی آبی است که از تقطیر گلبرگ های گل رز به دست می آید. استفاده از آن بسیار قدیمی است و به دوران باستان باز می گردد. از آن زمان، خواص آن همچنان جذاب بوده و موفقیت آن در حال رشد بوده است.

هیدروسول گل رز که عمدتاً در زمینه های آرایشی، مواد غذایی و عطرسازی استفاده می شود، ثمره دانش معتبری است که در طول نسل ها منتقل شده است.

گلاب

مراکش محل سنتی تولید این آب بسیار ارزشمند است. شهر Kelaat M’Gouna به دلیل مقدار زیادی گل رز پرورشی و به ویژه به دلیل کیفیت آنها که هیدروسل گل رز با طبیعت بی نظیری را ارائه می دهد مشهور است.

قابض: ویژگی اصلی گلاب قدرت قابض آن است. این بدان معنی است که به سفت شدن بافت های پوست کمک می کند. این خاصیت عالی برای مبارزه با منافذ گشاد شده، به پوست نرمی و ظاهری صاف و نرم کمک می کند.

تنظیم کننده چربی: خاصیت فوق دارای نقش دوگانه است. همچنین به کنترل میزان سبوم ترشح شده طبیعی از پوست از طریق غدد چربی کمک می کند.

با اثر منقبض کننده عروق، مازاد سبوم محدود می شود. این به ویژه پوست های چرب را خوشحال می کند و برای درمان پوست های مستعد آکنه بسیار توصیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.