فوم سقفی کرومیت خانواده ای را از آتش سوزی بزرگی نجات داد

آزمایشات آزمایشگاهی و صنعتی تایید کرده اند که عمر مفید فوم سقفی کرومیت حداقل 25 سال است. همچنین، پس از این مدت، مواد کمی عملکرد خود را از دست می دهند و امکان استفاده بیشتر را فراهم می کنند.

هنگام استفاده از فوم پلی اورتان مایع، باید به خاطر داشت که بخارات آزاد شده در طی یک واکنش شیمیایی برای انسان منع مصرف دارد. بنابراین لازم است دستگاه تنفسی با دستگاه تنفسی محافظت شود. پس از پخت، فوم پلی اورتان ایمن می شود.

در هنگام آتش سوزی، فوم پلی اورتان نمی سوزد، اما در دمای بالا می تواند مونوکسید کربن را منتشر کند که برای سلامتی خطرناک است.

ساختار متخلخل سلولی نفوذپذیری خوبی در برابر هوا، بخار و رطوبت فراهم می کند. درجه الاستیسیته با افزودن انواع مختلف پلی ال ها در طول تولید کنترل می شود.

هنگام انتخاب کالاهای مصرفی، باید به خاطر داشت که “لاستیک فوم” نام تجاری PPU است که در دوره اتحاد جماهیر شوروی توسط یک شرکت اسکاندیناوی به همین نام به ثبت رسیده است.

فوم

لاستیک فوم عمدتاً در صنایع سبک و مبلمان استفاده می شود. اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان، روکش تشک و بالش، اسباب بازی های نرم، مانکن – این لیستی از رایج ترین موارد استفاده از این نوع فوم PU است.

این ماده با ضخامت های مختلف و بر این اساس، سفتی متفاوت مشخص می شود. اصولاً به صورت ورق یا بلوک تولید می شود. انواع فوم لاستیک در صنعت مبلمان با هم ترکیب می شوند که باعث بهبود کیفیت محصولات می شود.

به عنوان مثال، برای نشیمن مبل از ورق سفت تری نسبت به پشتی استفاده می شود.

محصولات ارتوپدی، به عنوان یک قاعده، نباید نرم باشند. آنها به گونه ای ارائه می شوند که بدن به درستی و راحت قرار گیرد. برای این منظور، نوع جدیدی از فوم با “اثر حافظه” ساخته شد.

پس از تغییر شکل می تواند شکل اولیه خود را به دست آورد. در عمل، چنین موادی خطوط بدن فردی را که روی آن دراز کشیده است تکرار می کند، که به شما امکان می دهد تا حد امکان راحت استراحت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.