قابلمه استیل دالتون و رفع نیاز به نمک

آیا ظروف استیل ضد زنگ غیر واکنشی هستند؟
بله – ظروف استیل ضد زنگ غیر واکنشی هستند! عدم واکنش پذیری فولاد ضد زنگ مزایای بی پایانی دارد. هیچ زنگ زدگی، خوردگی، مواد شیمیایی مضر یا طعم های فلزی در فرآیند پخت تولید نمی شود. آلیاژ کروم در فولاد ضد زنگ یکی از اجزای تعیین کننده آن است. کروم لایه ای از اکسید کروم را در اطراف سطح جسم فولادی تشکیل می دهد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند. علاوه بر این، هنگام پختن غذاهای اسیدی با قابلمه استیل دالتون،  در برابر خوردگی مقاومت می کند، که در خواص غیر واکنشی مواد به اوج خود می رسد و یکی دیگر از مزایای ظروف استیل است.

ویژگی های ظروف استیل چیست؟
سبک زندگی 17848104 علیرغم کیفیت پوشیدن سخت، یکی دیگر از مزایای ظروف استیل ضد زنگ ظاهر براق آن است. سطح روشن و به راحتی قابل نگهداری از فولاد ضد زنگ، ظاهری مدرن و جذاب را ارائه می دهد که متناسب با هر فضای داخلی – از مدرن و شهری گرفته تا سنتی و روستایی است. این می تواند مستعد خراش باشد، اما اگر به خوبی از آن استفاده شود، زیبایی شیک خود را حفظ می کند و ظاهری عالی در آشپزخانه به دست می آورد. برند Forest و Forge خود دکسام این ویژگی براق را با هر دسته چوبی منحصربفرد که دارای تیغه‌ای زیبا از فولاد ضد زنگ بریتانیا هستند، نشان می‌دهد.

 

آیا تمیز کردن ظروف استیل آسان است؟
یکی از مهم ترین جنبه های پخت و پز، بهداشت است و ظروف استیل ضد زنگ به دلیل نگهداری کم و کیفیت تمیز کردن آسان، به ارائه حرفه ای ادامه می دهند. برخلاف چدن، برای جلوگیری از زنگ زدگی یا نگرانی در مورد پوسته شدن سطوح، نیازی به چاشنی مواد نیست. بهترین روش برای فولاد ضد زنگ گازدار این است که ظروف آشپزخانه را در آب داغ خیس کنید و محصولات را با دست بشویید. تمیز کردن دستگاه ها می تواند منجر به خراش شود، در حالی که شستن ظروف می تواند سطح براق آن را کاهش دهد.

 

آیا ظروف استیل سازگار با محیط زیست هستند؟
اکثر مزایای ظروف استیل ضد زنگ، از جمله مقاومت در برابر خوردگی و دوام، در نهایت به نقش مهم این مواد در طراحی پایدار و تکامل انرژی جایگزین کمک می کند. به طور متوسط، محتوای بازیافتی فولاد ضد زنگ در تمام صنایع 60٪ است. فولاد ضد زنگ حاوی محتوای بازیافتی بالایی است و در پایان طول عمر چشمگیر آن، نرخ بازپس گیری به همان اندازه قابل توجهی را تجربه می کند، که از انحراف از محل های دفن زباله اطمینان حاصل می کند و در عوض به محصولات جدید با کیفیت بالا یا استفاده مجدد یا بازیافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.