لباس نوزاد مارک کارترز که قابلیت هشدار دادن به مادر را حین گرسنگی کودک دارد

لباس نوزاد مارک کارترز زیر برای نوزادان و کودکان زیر یک سال باید از مواد طبیعی ساخته شده باشد. محصولات کروکید 100٪ پنبه ارگانیک هستند که بسیار قابل تنفس هستند و به جلوگیری از آلرژی، تحریک و بثورات پوشک کمک می کنند.

برای پوست ظریف نوزادان، لباس نوزاد مارک کارترز ساخته شده از ساتن، چینتز، کامبریک، فلانل مناسب است. به عنوان لایه دوم، چیزهایی از مخمل، تری، پشم گوسفند استفاده می شود.

لباس هایی را برای نوزادان انتخاب کنید که سایز یا کمی بزرگ باشند. چیزهای تنگ مانع حرکت کودک می شود و در لباس های خیلی بزرگ ممکن است کودک گیج شود. 2-3 چیز هم اندازه کافی خواهد بود.

اتصال درزهای لباس برای نوزادان و ابری شدن قسمت ها باید در سمت جلو انجام شود. توری ها، لوازم جانبی، دوخت و سایر عناصر تزئینی ساخته شده از مواد مصنوعی نباید با پوست کودک تماس داشته باشد.

همچنین قبل از خرید مطمئن شوید که هیچ کش محکم و بست های ناراحت کننده ای روی لباس وجود نداشته باشد که بتواند مچ و مچ پا را سفت کند یا به شکم فشار وارد کند.علامت گذاری روی خود محصول، برچسب، بسته بندی محصول، بسته بندی گروه محصول یا درج کاغذی محصول اعمال می شود.

لباس

لباس زیر نوزادان با علامت “پیش شستشو لازم است” مشخص شده است. علامت گذاری باید به زبان روسی ارائه شود و حاوی اطلاعات قابل اعتمادی باشد که به راحتی قابل خواندن و تأیید باشد.

کودک باید چندین بار در روز لباس های تابستانی را عوض کند. برای جلوگیری از تحریک و واکنش های ناخواسته روی پوست، چیزهایی را انتخاب کنید که از پنبه طبیعی ساخته شده اند.

قابلیت تنفس دارد و به سرعت خشک می شود. در هوای گرم، حمام هوا برای نوزاد مفید است. اما گذاشتن او بدون لباس برای مدت طولانی توصیه نمی شود. اشعه خورشید و حشرات می تواند به پوست حساس کودک آسیب برساند.

پوشک را فراموش نکنید. در صورت نیاز به تعویض پوشک، پوشاندن کالسکه از نور خورشید و باد یا استفاده از آن به جای پتو، می توان آنها را زیر پشت کودک قرار داد. یک پتو یا پتوی سبک به گرم کردن نوزاد در صورت سرد شدن کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.