لوله های پلی اتیلن فاضلابی که موجب از بین رفتن لکه های آب می شود

اخیراً انتخاب لوله های پلی اتیلن فاضلابی به محصولات ساخته شده از آهن و فولاد محدود شده است. امروزه دامنه آنها به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

لوله های PVC برای فاضلاب، پلی اتیلن، محصولات پروپیلن ظاهر شده اند، انتخاب از بین آنها بدون دانش تخصصی بسیار دشوار است. مقاله ما به کمک خواهد آمد.

خواص سیستم های دفع فاضلاب تا حد زیادی توسط مواد لوله های فاضلاب تعیین می شود. بر این اساس، آنها به موارد زیر تقسیم می شوند:

فلز؛
پلیمری؛
سرامیک؛
بتن و آزبست سیمان.
لوله های فلزی
اینها محصولات فلزات آهنی هستند که از نظر اقتصادی بهترین هستند:

اما تمام این مزایا با حساسیت آنها به خوردگی و جرم قابل توجهی نفی می شود. در حال حاضر، انواع لوله های فلزی برای فاضلاب در زندگی روزمره عملاً استفاده نمی شود. آنها فقط در صنعت برای حذف مایعات شیمیایی زباله استفاده می شوند.

لوله

چدن به دلیل جرم بسیار بیشتر از لوله های فاضلاب فولادی گران تر است، اما کمتر در معرض خوردگی است. محصولات چدن گاهی اوقات در زندگی روزمره برای بالابرهای فاضلاب و خروجی های خارجی به کلکتور استفاده می شود.

لوله های فاضلاب چدنی علاوه بر مزایا و معایب ذاتی کلیه محصولات فلزات آهنی:

آنها دارای سطح ناصافی هستند که به تجمع کثیفی کمک می کند که منجر به کاهش قابل توجه نفوذپذیری زهکشی می شود.
در هنگام نصب ناخوشایند – برای اطمینان از سفتی مفاصل، مواد ویژه و تجربه خاصی از کارگران مورد نیاز است.

نسخه مدرن چدن لوله های چدن داکتیل برای فاضلاب است که با اصلاح چدن ساده با منیزیم به دست می آید. در نتیجه، مواد بادوام تر و انعطاف پذیرتر شدند و خطر ترک ها و انتشار آنها را از بین بردند.

یک مزیت مشترک برای انواع لوله های پلیمری فاضلاب، حداکثر توان خروجی ارائه شده توسط دیوارهای صاف است. انسداد تقریباً هرگز در چنین محصولاتی رخ نمی دهد (فقط در پیچ های تیز در خط لوله امکان پذیر است که باید از آن اجتناب شود یا تا حد امکان به آرامی انجام شود).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.