لوله و اتصالات چدنی که عامل مرگ یک مرد میانسال شد

در زیر پای ما و در داخل دیوارهای خانه ها و دفاتر ما شبکه های وسیعی از لوله و اتصالات چدنی وجود دارد که نیازهای آب و گاز ما را تامین می کند.

لوله‌ها همچنین آب کثیف را از خانه دور می‌کنند و به گازهای فاضلاب اجازه می‌دهند تا در فضای باز تخلیه شوند.

لوله‌های دیگر مانند سیستم‌های آب طوفان برای هدایت جریان آب از ملک شما و به بدنه‌های آبی محلی طراحی شده‌اند.

دانستن انواع مختلف می تواند به شما کمک کند تا مواردی را که ممکن است در حین بازسازی، گسترش خانه، ساخت خانه یا تعمیر کلی به آن نیاز داشته باشید، شناسایی کنید.

با دانش بهتر در مورد لوله کشی خانه خود، می توانید هنگام تماس با لوله کش محلی خود مشکل لوله را توضیح دهید.

این به آنها ایده می دهد که چه موادی را برای حل مشکل باید همراه داشته باشند.

اگر تا به حال فکر کرده اید که سیستم های لوله کشی چگونه کار می کنند، این مقاله برای شما مناسب است زیرا ما نگاهی دقیق تر به آنچه در جریان است می اندازیم.

شبکه لوله کشی ساختمان شامل دو سیستم اساسی است: یکی برای آوردن آب شیرین و دیگری برای خروج فاضلاب. این دو توسط شیر، دوش، سینک، توالت، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی به هم متصل می شوند.

لوله های اصلی لوله کشی داخلی عبارتند از:

این لوله‌های پلاستیکی خاکستری کم‌هزینه و ساده برای مقابله با آن‌ها بوده و هستند. با این حال، زمانی که مشخص شد لوله های PB مستعد نشت در اتصالات هستند، متوقف شد.

نوع K ضخیم ترین دیوارها را دارد و برای استفاده در محیط های سخت بسیار عالی است. نوع K برای خطوط خدمات زیرزمینی مناسب است.

لوله های مسی یا PEX عمدتا جایگزین این نوع لوله ها در تعمیرات لوله کشی منازل شده اند. همچنین لوله‌های چدنی از طرف دیگر سنگین هستند و به دلیل مشکلات حمل و نقل، برای مکان‌های غیرقابل دسترس مناسب نیستند.

علاوه بر این، آنها معمولاً به دلیل وزن آنها در طول های کوتاه فروخته می شوند که هزینه چیدمان و اتصالات را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.