مردی اسباب بازی فرفره انفجاری پسرش را برای خرید نان فروخت

بسیاری از والدین هستند که اغلب در این دوراهی قرار می گیرند که چه نوع اسباب بازی برای فرزندان خود بخرند، زیرا تمایل دارند برای آنها اسباب بازی هایی تهیه کنند که ممکن است 2-3 بار استفاده شود و سپس بچه ها از آنها خسته شوند!

همانطور که توسط آسیب شناس گفتار/گفتاردرمانگر، آندری چارالامبوس ذکر شده است، به خوبی شناخته شده است که بازی به کودک کمک می کند تا نقش بازی را توسعه دهد، تا ذهن خود را بالغ کند.

برای اینکه خلاق تر، مستقل تر شود، خود را بهتر می شناسد و به طور کلی می تواند محیط خود را کشف کند، مثلاً تهیه غذا یا انجام کارهای خانه و غیره.

به عنوان مثال اسباب بازی فرفره انفجاری  لگوها، در زمانی که بچه ها جوان هستند، می توانند برج های بلند بسازند. وقتی بزرگ می شوند می توانند خانه، مزرعه ای با حیوانات، جرثقیل ها و در مرحله قدیمی تر ساخت و سازهای عجیب بسازند!

بازی هایی که کودکان را با بزرگ شدن دنبال می کنند. ترجیح می‌دهید برای بچه‌هایتان اسباب‌بازی‌هایی تهیه کنید که در حین رشد به روش‌های مختلف با آن‌ها بازی کنند!

اسباب بازی

با ساخت و سازهای زیادی که فرزندان شما قادر به ساختن آنها خواهند بود، واقعا دیوانه خواهید شد. آنها از طریق بازی تخیل، تعامل اجتماعی، اعتماد به نفس و صبر خود را توسعه می دهند!

بازی ها جنسیت ندارند. پسرها می‌توانند با عروسک‌ها بازی کنند، زیرا روزی پدران مناسبی می‌شوند و زندگی با کودک را یاد می‌گیرند. دخترها یک روز فرمان را می گیرند و رانندگی می کنند. با ماشین بازی می کنند تا هوشیار و راننده خوبی هم بشوند!

بیایید آنها را از صفحه نمایش حذف کنیم!! به دنبال زندگی در دنیای بسته نباشیم! برای او مهم است که احساس کند، باز کند، بدود، صعود کند، بازی کند، تلو تلو بخورد، در بزند تا معنای زندگی را بیاموزد.

نکات حائز اهمیت هنگام خرید اسباب بازی

1. هنگامی که برای کودک خود دوچرخه یا هر اسباب بازی قابل حملی می خرید، ابتدا باید به کودک خود استفاده از آن را آموزش دهید.

2. اگر برای فرزندتان دارت می خرید، مطمئن شوید که نوک آن آنقدر سفت نباشد که باعث آسیب به صورت کودک دیگر شود.

3. باید مطمئن شوید که شبکه ای که برخی از بازی ها دارند را نمی توان به راحتی از بقیه بازی جدا کرد. کودکان ممکن است در آن گیر کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.