مصرف نقل رنگی برای مردان بالای 40 سال سرطان زا است

نقل رنگی و خوراکی های شیرین با برخی از شادترین و به یاد ماندنی ترین لحظات زندگی مرتبط است. در روز تولد، کیک و کیک می خوریم.

در روزهای گرم تابستان، ما عاشق این هستیم که به ساحل برویم و دست در دست هم با یک بستنی خوشمزه قدم بزنیم. عید پاک با خود خرگوش عید پاک و یک سبدی کامل از شیرینی های با کیفیت مانند شکلات، تافی، آب نبات و سایر خوراکی های شیرین را به همراه دارد.

این تنها چند مورد از مواردی است که نقل رنگی و خوراکی های شیرین بخشی از جشن زندگی ما هستند. در مغز ما، آب نبات و خوراکی های شیرین با پاداش و جشن مرتبط است.

ما به طور طبیعی نقل رنگی را با احساسات مثبتی مانند شادی، عشق، شادی، راحتی، دوستی و خانواده مرتبط می کنیم.

حتی وقتی چیزی را جشن نمی گیریم، خوردن یک تکه نقل رنگی آن مواد شیمیایی حس خوبی را در مغز ما آزاد می کند که لحظه ای بسیار مورد نیاز از سعادت را در زندگی شلوغ ما به ارمغان می آورد.

نقل

وقتی نقل رنگی می خورید، به معده شما می رود و به سرعت وارد جریان خون می شود. زمانی که وارد جریان خون شما می شود، طولی نمی کشد تا به مغز شما برسد.

در آنجا، جادوی خود را برای فعال کردن سیستم پاداش مغز انجام می دهد.

دوپامین یک ماده شیمیایی مغز است که توسط نورون ها آزاد می شود و می تواند سیگنال مثبت بودن یک رویداد را بدهد. هنگامی که سیستم پاداش فعال می شود، رفتارها را تقویت می کند. احتمال انجام دوباره این اقدامات را برای ما بیشتر می کند.

خوراکی های شیرین علاوه بر ترشح دوپامین در مغز، مواد افیونی درون زا را نیز آزاد می کنند. اینها مسئول موج فوق العاده لذتی هستند که هنگام خوردن آب نبات خوب احساس می کنید. آیا شیمی شیرین نیست!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.