نخود سیاه در مراغه ای که عامل 10 سال زندانی شدن مرد پیری شد

نخود سیاه در مراغه دارای غلاف های هلالی شکل با طول متوسط 3 1/2 اینچ، غلاف متوسط 8-9 نخود نرم، نخود فرنگی متوسط و شیرین، مقاوم به خشکی و تولید کننده پربار است، در 65 روز آماده می شود.

این نوع نخود در 60 روز آماده می شود، تولید کننده پربار، غلاف سبز تیره به طور متوسط 4 1/2 اینچ طول، هر غلاف به طور متوسط 10-11 نخود متوسط، نسبتا شیرین، انتخاب خوبی برای محصول پاییزه است.
لینکلن – این نوع نخود در 70 روز آماده می شود، تحمل گرما خوب است، هر غلاف به طور متوسط 7-8 نخود بزرگ، شیرین و لطیف، به خوبی یخ می زند، بوته ها به طور متوسط 2-3 فوت ارتفاع دارند.

مارول کوچک – این گونه دارای گیاهانی است که ارتفاع آنها به 2 فوت می رسد، طول غلاف به طور متوسط 3 اینچ است، هر غلاف حاوی 7 تا 8 نخود متوسط، شیرین و لطیف است که در 65 روز آماده می شود.

صدف مه آلود – این رقم در 60 روز آماده می شود، غلاف ها به طور متوسط 3 اینچ طول، بوته های کوتاه به 20 اینچ می رسند، مقاوم به بیماری، نخود شیرین و چاق، هر غلاف حاوی 7 تا 8 نخود با عملکرد بالا است.

نخود برفی – در غیر این صورت به عنوان نخود قندی شناخته می شود، این گونه های نخود دارای غلاف های مسطح هستند که شیرین و خوراکی هستند، نخودها بسیار ریز هستند، می توان آنها را به صورت خام یا پخته مصرف کرد.

Snowbird – این واریته در 60 روز آماده می شود، بوته های کوتاه تنها به 18 اینچ می رسند، غلاف ها به طور متوسط 3 اینچ طول دارند، تولید کننده پربار، غلاف ها روی گیاه در گروه های 2 تا 3 تایی قرار می گیرند، نسبتاً شیرین.

شکر خاکستری – این رقم در 65 روز آماده می شود، نخود برفی سنتی، غلاف های نرم به طول متوسط 3 اینچ، ارتفاع گیاهان به 18 اینچ، نسبتاً شیرین است.

Sugar Daddy – این نوع نخود دارای انگورهایی است که ارتفاع آنها به 2 فوت می رسد، در 75 روز آماده می شود، مقاومت خوبی در برابر بیماری ها، غلاف های متوسط ​​3 اینچ، شیرین و لطیف است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.