نوزادی که حنا هندی تاتو خورد و گریه اش به یکباره قطع شد

بسیاری از مردم حنا هندی تاتو را به عنوان یک خالکوبی موقت دوست دارند، به درد نمی خورد و بعد از چند هفته از بین می رود تا بتوانید طرح های جدید حنا را امتحان کنید.

برخی از افراد ساعت‌ها و ساعت‌ها در طرح‌های حنای آزادانه تمرین می‌کنند. در همین حال، دیگران ترجیح می دهند از استنسیل های برچسب برای یک فرآیند سریع و آسان استفاده استفاده کنند.

هنرمندان مدرن حنا نیز راه های جدیدی برای استفاده از خمیر ابداع کرده اند. اکنون می‌توانید رنگ‌های متنوع (سفید در طراحی‌های عروس رایج شده است) و حتی خمیر حنای براق را پیدا کنید!

قبل از اینکه نوع جدیدی از حنا را امتحان کنید، حتماً مواد تشکیل دهنده را بخوانید و ابتدا روی قسمت کوچکی از پوست آزمایش کنید.

یکی از راه‌های جدیدی که مردم از حنا برای ایجاد زیبایی و پیوند استفاده می‌کنند، کک و مک‌های تقلبی است.

کک و مک های حنا راهی آسان برای ایجاد درخشش تابستانی به صورت شما بدون خطر آسیب نور خورشید یا شستن هر شب آن ها است. یاد بگیرید که چگونه کک و مک های خود را با میهنا جعلی کنید.

چگونه از بی خطر بودن حنا برای استفاده مطمئن شویم؟ زن جوانی که مخروط حنای ارگانیک را در دست دارد، پس زمینه صورتی تنها راه برای دانستن اینکه خمیر حنای مرغوب و باکیفیت دریافت می کنید، خرید حنای طبیعی است.

خمیر باید غلیظ و قهوه ای مایل به قرمز با بوی خاکی باشد. اگر مواد نگهدارنده به خمیر از پیش ساخته شده اضافه شده باشد تا ماندگاری بیشتری داشته باشد، ممکن است اثرات نامطلوبی بر پوست یا کیفیت رنگ خالکوبی شما داشته باشد.

انواع دیگر حنای غیر طبیعی شامل حنای “خنثی” و “سیاه” است. حنای خنثی از نوع دیگری از گیاه تهیه می شود و به هیچ عنوان حنا نیست.

خواص رنگ آمیزی آن ناشی از سایر مواد شیمیایی اضافه شده به خمیر است. حنای سیاه معمولاً حاوی ماده‌ای به نام پارافنیلن دی‌آمین (PPD) است که سازمان غذا و داروی آمریکا آن را به عنوان غیرقانونی در ایالات متحده فهرست کرده است.

PPD می تواند باعث واکنش های آلرژیک شدید شود که ممکن است تهدید کننده زندگی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.