نوشتن با خودکار بیک طلایی موجب برگشتن حافظه افراد آلزایمری می شود

با استفاده از کاغذ و قلم تمرکز خود را حفظ کنید. خودکار بیک طلایی برای از بین بردن جغجغه ها و لرزش هایی که باعث استرس غیر ضروری می شوند طراحی شده است.

تایپ روی صفحه‌کلید ممکن است سریع‌تر از نوشتن با دست باشد، اما زمانی که بقیه اینترنت تنها با یک کلیک فاصله دارد، انجام چند کار بسیار آسان‌تر است.

کنار گذاشتن وسایل الکترونیکی و استفاده از یک نوت بوک و خودکار بیک طلایی ساده به شما کمک می کند تمرکز خود را حفظ کنید و وسوسه بررسی اعلان های رسانه های اجتماعی را از بین می برد.

کسانی که به دنبال تجربه ای استثنایی و بدون حواس پرتی هستند، باید خودکار بیک طلایی را در نظر بگیرند.

این با دو ویژگی کلیدی طراحی شده است: طراحی نوک “لمس مستقیم” نوک نوشتار را بالشتک می کند، در حالی که بدنه “Noise Free” اطمینان می دهد که همه قطعات متحرک به طور محکم با هم قرار می گیرند.

خودکار

این ویژگی ها جغجغه ها و ارتعاشاتی را که باعث ایجاد استرس غیر ضروری می شود را از بین می برد.

نوشتن با خودکار بیک طلایی کندتر است و شما را نویسنده موثرتری می کند. نوشتن به آرامی به مغز شما فرصت می دهد تا در مورد آنچه بعدا بنویسد فکر کند. خودکار بیک طلایی دارای یک دسته راحت است که به شما کمک می کند از نوشتن لذت ببرید.

آهسته نوشتن ممکن است مفید به نظر نرسد، اما در واقع اینطور است. اگرچه تایپ سریع و راحت است، اما منجر به تنوع کمتر کلمات و عبارات تکراری می شود.

دست خط سرعت شما را کاهش می دهد. این به مغز شما زمان کافی برای فکر کردن در مورد آینده و توسعه زبانی قانع کننده تر می دهد. این به ویژه در شرایطی مانند مقالات ترم، که در آن یک استدلال باید به درستی بیان شود تا موثر باشد، مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.