نگهداری ادویه فلافل جنوبی در برابر نور خورشید موجب افزایش خواص آن می شود

ادویه جات را به صورت عمده بخرید. خرید ادویه فلافل جنوبی بسته بندی شده وقتی می دانید که فقط برای غذاهای خاص و در مقادیر کم به آنها نیاز دارید، منطقی نیست.

حتی ادویه‌فروشی‌های خوش‌نیت نیز می‌توانند متوجه مدت زمان ماندن ادویه‌ها در قفسه‌هایشان، نه فقط در فروشگاه، بلکه در انبارهایشان شوند.

به همین دلیل، برای شما بسیار مهم است که ادویه های خود را از یک ادویه فروشی تخصصی و یک کسب و کار خانوادگی تهیه کنید، جایی که صاحب مغازه می تواند تأیید کند که چیزی که می فروشد به دلیل موجودی پایین تر، همیشه تازه است.

علاوه بر این، شما از یک کسب و کار کوچک محلی حمایت خواهید کرد و نه از یک شرکت هلندی یا آلمانی که سهام آنها هیچ کمکی به اقتصاد یونان نمی کند و سود سهام خود را در باهاما خرج می کند.

ادویه

تغییر روش خرید ادویه جات تازه شروع است. ما باید مطمئن شویم که ادویه های خود را به درستی ذخیره می کنید تا طعم و استفاده آنها به حداکثر برسد! در اینجا چند ایده وجود دارد که به شما در انجام این کار کمک می کند.

آنها را در جای خنک و تاریک نگهداری کنید. ادویه جات ترشی جات زمانی که در مکانی خنک و تاریک نگهداری شوند، ماندگاری بیشتری خواهند داشت، جایی که احتمالاً کل ایده “کابینت ادویه ها” از آنجا سرچشمه گرفته است.

تا حد امکان از قرار دادن ادویه های خود در معرض نور و گرما خودداری کنید. رطوبت را از ادویه های خود دور نگه دارید. رطوبت می تواند بسیاری از ادویه ها را از بین ببرد. هنگام آشپزی با ادویه جات از ظروف خیس استفاده نکنید.

زیرا در معرض خطر وارد شدن این رطوبت و از بین بردن ادویه باقی مانده در شیشه هستید. همچنین بهتر است از تکان دادن ظرف ادویه روی قابلمه، تابه یا ظرف بخارپز خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.