وجود ساعت صنایع دستی در خانه ای قدیمی که باعث احضار ارواح شد!

در اواخر دهه 1800 تا اوایل دهه 1900، ساعت‌های فرانسوی با مضمون «صنعتی» برای جشن گرفتن دستاوردهای انقلاب صنعتی ساخته شدند.

فرم‌های ساعت صنایع دستی که از مواد باکیفیت مانند برنز ساخته شده و با ظاهری طلایی و دقیق طراحی شده‌اند، از چیزهایی مانند موتورهای بخار، ماشین‌ها، قایق‌ها، زیردریایی‌ها، دیگ‌ها و آسیاب‌های بادی الگوبرداری شده‌اند.

یکی از برجسته ترین سازندگان ساعت های صنعتی فرانسوی، آندره رومن گیلت بود.

علاوه بر ساعت‌های صنعتی‌اش، او همچنین به‌خاطر «ساعت‌های اسرارآمیز» خود شهرت داشت، جایی که آونگی از بازوی مجسمه‌ای زن آویزان می‌شود و تقریباً به‌طور نامحسوسی می‌چرخد و هیچ وسیله قدرت ظاهری برای نگه داشتن تیک تاک ساعت وجود ندارد.

چه بخواهید یک ساعت تبلیغاتی، صنعتی فرانسوی یا اتمس را در حراجی بفروشید، گالری حراج Fontaine دانش عمیق بازار را دارد تا به شما کمک کند تا بالاترین ارزش را برای عتیقه خود به دست آورید.

ما با هر محموله به صورت جداگانه رفتار می کنیم و در هر مرحله از فرآیند با شما همکاری نزدیک داریم.

برای ایجاد علاقه هر چه بیشتر در حراج های زنده خود، ما آنها را در سطح جهانی در دسترس قرار می دهیم، راه های متعددی را برای پیشنهاد دادن و شروع تبلیغات زودهنگام ارائه می دهیم.

ما همچنین بهترین نرخ ها را در صنعت ارائه می دهیم تا هزینه های شما را به حداقل برسانیم و پتانسیل فروش شما را به حداکثر برسانیم.

ما سخت کار می‌کنیم تا شما را در کنار خود قرار دهیم و اطمینان حاصل کنیم که تجربه حمل و نقل شما با ما راحت است.

اگر ساعت شما بزرگ، سنگین است یا جابجایی آن دشوار است، می توانیم آن را برداریم و برای شما به گالری منتقل کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.