وجود فوم لوله نیوپایپ در خانه از آتش سوزی جلوگیری می کند

برای بسیاری از کاربردهای لوله کشی مسکونی، یک محصول عایق لوله پلی اتیلن مانند Tubolit و Tundra گزینه عالی است.

مقرون به صرفه بودن و نصب آسان، فوم لوله نیوپایپ از یخ زدگی لوله ها جلوگیری می کند و لوله های گرم و لوله های سرد را سرد نگه می دارد.

Tundra را می‌توان در بسیاری از فروشگاه‌های خرده‌فروشی سخت‌افزار برای DIYer پیدا کرد و Tubolit نام تجاری تجاری برای متخصصان لوله‌کشی و تبرید است.

لوله‌های ArmaFlex® و ArmaFlex® Black LapSeal عایق لوله‌ای لوله‌ای لاستیکی سلول بسته برای استفاده حرفه‌ای هستند.

انعطاف پذیر و آسان برای نصب، ArmaFlex عایق فوم اصلی است و هنوز هم راه حلی عالی برای انواع لوله کشی زیر 220 درجه فارنهایت (104 درجه سانتیگراد) است. لوله های ArmaFlex باعث صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از تراکم می شوند.

ArmaFlex® Shieldعایق فوم انعطاف پذیر محصولی مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش با یک ژاکت محافظ بادوام است که به ویژه برای برنامه های ست لاین، HVAC و تبرید طراحی شده است.

این پوشش سخت می تواند از نصب های چالش برانگیز استفاده کند و در برابر اثرات آب و هوا و عناصر شدید مانند UV، گرما و سرما مقاومت کند و آن را به انتخابی عالی برای کاربردهای خارج از منزل تبدیل می کند.

ArmaFlex Shield® با کد IECC و الزامات استاندارد ASHRAE 90.1 مطابقت دارد، بنابراین یک انتخاب تجاری عالی برای انتخاب عایق در فضای باز است.

این جایگزین کم تعمیر و نگهداری برای عایق محافظت نشده به صورت کویل برای نصب آسان عرضه می شود و همچنین نیاز به اضافه کردن یک ژاکت جداگانه را در حین کار در محل کار بی نیاز می کند.

عایق بندی لوله ها بخش مهمی از زیرساخت های ساختمان است که به همان اندازه مفید است که کمتر از آن استفاده می شود.

ساخته شده از مواد مختلفی که نتایج نهایی کمی متفاوت به دست می آورند، هدف اصلی همه انواع عایق لوله، ایجاد مانعی بین محتویات لوله و محیط بیرون است.

لایه محافظ عایق قرار داده شده در بیرون لوله ها به ندرت مورد تایید قرار می گیرد، اما واقعیت این است که لوله های عایق نشده می توانند منجر به کاهش راندمان، افزایش تراکم، یخ زدن احتمالی و حتی آسیب به افرادی که با لوله ها در تماس هستند، شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.