پاشیدن گلاب گل محمدی در هوا موجب کاهش آلودگی می شود

گلاب گل محمدی مایعی است که از تقطیر گلبرگ های گل رز به دست می آید و نباید آن را با اسانس گل رز که غلیظ تر است اشتباه گرفت. این اسانس با رایحه ای مست کننده سرشار از فواید سلامتی و زیبایی است.

1. سردرد را آرام می کند.

در صورت سردرد یا میگرن، گلاب گل محمدی را بردارید، آن را در رز هیدروسول آغشته کنید و کمپرس را روی پیشانی خود قرار دهید: به سرعت بهبودی را احساس خواهید کرد، زیرا گلاب برای تسکین سردرد شناخته شده است.

2. او با سرماخوردگی مبارزه می کند.

در زمستان، زمانی که سرما خورده اید یا آنفولانزا گرفته اید و احساس احتقان می کنید، چند قطره گلاب را در چای گیاهی خود بریزید: این مزیت این است که راه های هوایی را پاک می کند!

3. پوست را از پیری محافظت می کند.

گلاب یک محصول بسیار غنی از ویتامین های C و E است، ویتامین های آنتی اکسیدانی که با عملکرد رادیکال های آزاد در بدن مبارزه می کنند. برای طولانی‌تر نگه داشتن پوست کودک، از استفاده از آن به عنوان تونیک روی صورت شک نکنید!

گلاب

4. شفا را تسریع می کند.

در صورت بریدگی یا زخم کوچک، چند قطره گلاب را روی یک گلوله پنبه بریزید، سپس آن را به محل درد بمالید: گلاب هیدروسول دارای خواص درمانی است که باعث تسریع بهبود زخم های کوچک می شود.

5. از پوست محافظت می کند.

علاقه دارید هر روز صبح کمی گلاب را در مرطوب کننده خود مخلوط کنید؟ گلاب آن را هیدراته می‌کند، آن را تمیز می‌کند، آن را محکم‌تر و الاستیک‌تر می‌کند، پوست شما را روشن می‌کند و به آن طراوت می‌بخشد.

6. دوباره راه اندازی می شود.

رایحه گلاب علاوه بر مطبوع و لطیف بودن، خاصیت مقوی و ضد خستگی نیز دارد. در صورت سستی در طول روز، کمی روی دسته های خود قرار دهید، و به سرعت ماهیگیری را پیدا خواهید کرد!

7. لکه ها را محو می کند.

آیا لکه های قهوه ای کوچک، بی رنگی یا حتی ترک های پوستی در قسمت های مختلف بدن دارید؟ به طور مرتب یک پنبه آغشته به گلاب را روی آن بمالید، زیرا در از بین بردن لکه ها و سایر علائم ناخوشایند مشابهی ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.