پوشیدن لباس کار دوبنده لی توسط بردپیت در گلدن گلوب 2022 خبرساز شد

لباس ایمنی در محل کار مهم است زیرا از کاربران در برابر هرگونه خطرات بهداشتی و ایمنی در محل کار محافظت می کند.

PPE (تجهیزات حفاظتی شخصی) نیز نامیده می شود ، احتمال آسیب، بیماری و مسائل قانونی را کاهش می دهد و محیط کاری ایمن و شاد را برای همه تضمین می کند.

PPE مخفف Personal Protective Equipment است و به لباس ها و تجهیزاتی اطلاق می شود که به طور خاص برای کمک به کارکنان در جلوگیری از خطرات و آسیب طراحی شده اند.

اینها معمولاً پس از انجام ارزیابی ریسک تصمیم گیری می شوند.

تجهیزات ایمنی معمولی PPE می‌تواند شامل چکمه‌های ایمنی، شیشه ایمنی، کلاه ایمنی و لباس‌های کار تخصصی باشد، اما این واقعاً به نوع کاری که شرکت شما در آن مشغول است و فعالیت‌هایی که نیاز به محافظت دارند بستگی دارد.

اهمیت لباس کار دوبنده لی را نمی توان به اندازه کافی مورد تاکید قرار داد.

با توجه به اینکه این روزها بیشتر صنایع تمرکز زیادی بر سلامت و ایمنی دارند، آماده شدن برای این کار وظیفه شما به عنوان یک کارفرما را انجام می دهد و تضمین می کند که نیروی کار شما محافظت شده و از آسیب محافظت نمی کند.

معمولاً لباس‌ها از قسمت‌های ظریف محافظت می‌کنند، مانند کلاه ایمنی برای سر و چکمه‌های محکم برای پا . آنها همچنین از ویژگی هایی مانند بینایی و شنوایی و همچنین دهان و بینی برای جلوگیری از استنشاق مواد خطرناک محافظت می کنند.

PPE در چندین صنعت و محل کار مهم است:

  • ساخت و ساز
  • انبارها
  • آزمایشگاه ها
  • صنعتی
  • محوطه سازی
  • امنیت
  • پذیرایی

هر صنعتی که خطر صداهای بلند، گرد و غبار، گازها، اجسام سنگین، مواد شیمیایی، سطوح داغ یا مواد، عوامل بیولوژیکی یا ریزش زباله را به همراه دارد، باید روی لباس های ایمنی سرمایه گذاری کند.

چکمه – برای جلوگیری از صدمات پا مانند سوراخ شدن، رگ به رگ شدن، له شدن، و افتادن، به ویژه نسخه های با کلاه فولادی مهم است به پا یک لایه محافظ و محکم می بخشد.

پارچه‌های تخصصی – مانند پارچه‌های قابل تنفس، مقاوم در برابر شعله یا پارچه‌هایی که سخت هستند اما حرکت کارکنان را محدود نمی‌کنند.

دستکش – دست ها قسمت های حساس بدن و پر استفاده ترین قسمت بدن در حین کار هستند.

محافظت از دست برای جلوگیری از سوختگی یا پاشش مواد مضر ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.