کاهش فشار حاصل از استفاده فوم های تطبیقی

از چه ساخته شده است؟

سیستم راحتی با یک لایه مدل پالتو چرم زنانه فوم حافظه تطبیقی شروع می شود که به بدن شما می رسد تا از تجمع فشار کم کند.

فوم با ژل خنک کننده تزریق می شود تا گرمای اضافی را جذب و دفع کند لایه انتقالی پلی فوم تضمین می کند که وزن شما به طور یکنواخت در سطح تشک توزیع می شود و به عنوان یک بافر بین بدن شما و سیم پیچ ها عمل می کند.

کویل های جیبی هسته پشتیبانی خواص لیمو عمانی را تشکیل می دهند و برای جلوگیری از افتادگی ناراحت کننده از لگن و شانه ها حمایت می کنند. یک پوشش تنفسی ساخته شده از الیاف سلیانت تشک را می پوشاند. Celliant طوری طراحی شده است که گرمای بدن شما را جذب کند، آن را به انرژی مادون قرمز تبدیل کند و به بدن شما بازگرداند. این فرآیند به منظور ارتقای ریکاوری عضلات است.

Bear ارسال رایگان به مشتریان در ایالات متحده و یک آزمایش خواب 120 شبه برای آزمایش تشک ارائه می دهد. می توانید آن را در هر زمان پس از 30 شب استراحت برای بازپرداخت کامل بازگردانید. اگر بخواهید بعد از دوره آزمایشی آن را نگه دارید، ضمانت مادام العمر پشتیبان آن است.

چگونه انجام شد

به عنوان یک تخت هیبریدی، DreamCloud ممکن است تشک مسافرتی نوزاد برای کودکانی که از احساس “در آغوش گرفتن” در تخت خود لذت می برند، اما از غرق شدن بیش از حد لذت نمی برند، جذاب باشد. از آنجایی که سفتی سطح متوسط برای خواب‌آوران در دسته‌های وزنی مختلف مناسب است.

کودک شما با افزایش سایز و وزن، تشک جویدن سیاه دانه صبح ناشتا را راحت می‌یابد. اگر کودک شما در شب گرم می دود، آزمایشات ما نشان داد که طراحی هیبریدی DreamCloud بهتر از تخت های تمام فوم، خنثی بودن دما را افزایش می دهد. پوشش کشمیری قابل تنفس جریان هوا را بیشتر می کند.

 • منابع:
  1. Best Mattress for Kids
 • تبلیغات:
  1. آموزش تعمیر و نگهداری دستگاه استریل پزشکی
  2. به لطف طب سوزنی و هومیوپاتی یک سگ نگهبان نجات یافت
  3. یکی از بازی فکری دخترانه برای دختران 5 ساله و بزرگتر
  4. بیایید یک سگ نگهبان درمانی برای خانواده بگیریم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.