گلدان پلاستیکی عمده که گل های شما را به صورت خودکار آبیاری می کند

وقتی وارد هر مهد کودک یا مرکز باغبانی می شوید، متوجه خواهید شد که مجموعه بزرگی از گلدان پلاستیکی عمده وجود دارد. احتمالاً بیشتر از هر نوع ماده دیگری.

گلدان های پلاستیکی یا فایبرگلاس رایج ترین ظروف برای باغبانی داخلی و باغبانی ظروف در فضای باز هستند. با توجه به فرآیند تولید، می توان آنها را ارزان ساخت و در رنگ ها، اندازه ها و اشکال مختلف تولید کرد.

که بخش بزرگی از جذابیت آنهاست – پیدا کردن ظرف پلاستیکی متناسب با سبک و سلیقه شما آسان است. هنگام خرید گلدان های پلاستیکی یا فایبرگلاس به دنبال آنهایی باشید که محکم و کمی انعطاف پذیر هستند. اینها در برابر زمان و فصول بهتر از آنهایی که نازک و سفت هستند مقاومت می کنند.

بنابراین، برای چه گیاهانی باید از گلدان های پلاستیکی استفاده کرد؟ گلدان های پلاستیکی برای گیاهانی که دوست دارند خاک گلدانشان به جای خشک شدن سریع، در سمت مرطوب بماند، بهترین کار را دارد.

پلاستیک یک ماده متخلخل نیست، بنابراین حرکت هوا از کناره های ظرف رخ نمی دهد. پس از آبیاری گیاه، خاک گلدان برای مدت طولانی تری مرطوب می ماند و آب بیشتری را در ناحیه ریشه نگه می دارد.

گلدان های پلاستیکی همچنین برای باغبان های سرپوشیده که تمایل دارند به ندرت آبیاری کنند یا سعی می کنند به یاد داشته باشند که گیاهان خود را آبیاری کنند خوب است.

گلدان های پلاستیکی در مقابل گلدان های سفالی برای گیاهان مجموعه ای از گلدان های پلاستیکی که برای گیاهانم استفاده می کنم.

خاک گلدان را به دلیل دیواره های غیر متخلخل که حرکت هوا را به داخل و خارج از ناحیه ریشه به حداقل می رساند، مرطوب نگه دارید. برای گیاهانی که به آب بیشتری نیاز دارند مفید است.

تنوع بی حد و حصر رنگ و اندازه برای مطابقت با سبک دکوراسیون شما. شما می توانید رنگین کمانی از رنگ ها و اشکال دایره ای، مربعی یا حتی مستطیلی را انتخاب کنید.

پلاستیک قوی و منعطف است، بنابراین به دلیل دوام آنها نیازی به تعویض زیاد ندارند.

آنها بسیار سبک وزن هستند. اگر اغلب گیاهان خود را جابه جا می کنید، چه به طور مرتب مبلمان را مرتب کنید یا گیاهان خود را بر اساس فصل و میزان نوری که از پنجره های مختلف وارد می شود، به مکان های مختلف خانه منتقل کنید، این یک مزیت بزرگ است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.