گونی پلاستیکی در تهران را برای درست کردن ابزارهای لاغری در خانه استفاده کنید

شما می‌توانید برای پیاده‌روی با سگتان از یک گونی پلاستیکی در تهران استفاده کنید تا در زمان پیاده‌روی «وظیفه‌اش» انجام شود.

فروشگاه‌های محموله‌های محلی و بازارهای کثیف از اینکه کیسه‌های پلاستیکی شما را ذخیره کنند، خوشحال می‌شوند تا مجبور نباشند آن‌ها را جدید بخرند.

حتماً ابتدا بپرسید تا ببینید آیا آنها همچنان آنها را می خواهند. (برخی ممکن است نگران باکتری ها و غیره باشند و آنها را نخواهند.)

زمانی که در سفر هستم، از کیسه های پلاستیکی مواد غذایی برای نگهداری لباس هایی که نیاز به شستشو دارند، استفاده می کنم.

من فقط لباس‌های کثیف داخل کیسه‌های پلاستیکی را در صندوق عقب نگهداری می‌کنم و آن‌ها را از لباس‌های پوشیده در چمدانم جدا نگه می‌دارم.

من از تمیز کردن جعبه زباله بچه گربه متنفرم، فقط ازش متنفر باش قرار دادن یک کیسه مواد غذایی پلاستیکی روی ته سطل زباله بچه گربه، دور ریختن زباله های کثیف را آسان می کند و سطل را تمیز و بهداشتی تر نگه می دارد.

هنگامی که در حال سفر هستید، می توان از کیسه های پلاستیکی برای بسته بندی سوغاتی های شکستنی استفاده کرد.

برای جابجایی، از آنها برای پیچیدن چیزهایی که ممکن است در حین جابجایی بشکنند، استفاده کنید، با پیچاندن وسایل شکستنی کوچک در کیف خود و بسته کردن کیسه اضافی برای جلوگیری از شکستن وسایل.

هیچ چیز برای دور انداختن پوشک کثیف در سفر یک روزه بهتر از یک کیسه پلاستیکی نیست. آنها را در کیسه پوشک خود نگه دارید. کافی است تمام پوشک را در محتویات و همه آن بریزید و در سطل زباله بیندازید.

همه اینها را می توان بدون دست زدن به IT انجام داد. کیسه را ببندید و در زباله بیندازید. من شناخته شده ام که اگر مایل به جدا شدن نیست همه چیز را دور می اندازم!»

کانی هنگام خرید گیاهان گلدانی از گیاهان خود در ماشین، در مهد کودک استفاده می کند تا ماشین کثیف یا خیس نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.