7 مزیت خوردن کوکی شکلاتی نوشین به مقدار زیاد در روز که نمی دانید

کوکی ها غذای همیشه خوشمزه و لب کوب کننده که بدون توقف بر جهان حکومت می کند. بسیاری از ما کوکی شکلاتی نوشین را برای طعم و مزه می خوریم و هرگز در رفع گرسنگی شیرین ما کوتاهی نمی کنند.

از صبحانه تا زمان چای عصرانه، کوکی شکلاتی نوشین به راحتی راهی به وعده های غذایی ما پیدا می کنند. اما چند نفر از شما فواید سلامتی کوکی ها را می دانید. برای برخی از شما، دانستن اینکه کوکی ها فواید بسیار خوبی برای سلامتی ما دارند، می تواند واقعاً گیج کننده باشد.

فواید سلامتی کوکی شکلاتی نوشین بسته به مواد تشکیل دهنده و روش پخت آنها می تواند از برندی به برند دیگر و نوع دیگر متفاوت باشد. یکی از فواید کوکی ها کاهش وزن است. خوب، ممکن است عجیب به نظر برسد، اما کوکی ها به کاهش وزن کمک می کنند!

در واقع، کوکی شکلاتی نوشین کالری را برای بدن ما فراهم می کنند، و زمانی که بدن ما کالری مورد نیاز خود را برای فعالیت های متابولیسم دریافت می کند، همچنین مطمئن می شود که شما در طول روز زیاد غذا نمی خورید.

کوکی شکلاتی نوشین سرشار از فیبر و چربی کم هستند که آنها را به یک غذای ایده آل برای افرادی که می خواهند وزن کم کنند تبدیل می کند.

کوکی

مصرف روزانه مقدار زیادی کوکی شکلاتی نوشین فقط در دراز مدت به سلامتی شما آسیب می رساند. ثابت شده است کسانی که در نهایت به مصرف بیش از حد غذاهای شیرین می پردازند نه تنها به چاقی بلکه به دیابت نوع 2 نیز مبتلا می شوند.

مطالعه دیگری در مجله انجمن پزشکی آمریکا حتی نشان داد کسانی که 25٪ یا بیشتر از کالری خود را از شکر اضافه شده دریافت می کنند بیش از دو برابر بیشتر احتمال دارد که بمیرند. از بیماری قلبی ترسناک!

اگر سعی می کنید از ایجاد چین و چروک جلوگیری کنید، خوردن کلوچه در تمام روز لزوما بهترین حرکت نیست. پوست شما کلاژن و الاستین دارد، اما به لطف مقادیر بالای قندی که از غذاهایی مانند کوکی ها دریافت می کنید، ممکن است آسیب ببینند.

این آسیب می تواند منجر به ایجاد چین و چروک شود. همه آن کوکی ها ارزش افتادگی پوست شما را ندارند!

پس چه کاری می توانید انجام دهید؟ خوب، فقط مطمئن شوید که از یک کوکی کم لذت ببرید و از خوردن یک آستین کامل کوکی Oreo در یک جلسه خودداری کنید!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.